Globale yön veren ve uluslararası bir katılımcı kitlesini hedefleyen tüm başlıklar World Stage’de.

Yaratıcı fikirlerin taşıdığı önem aynı zamanda ekosisteme kattığı değerler ile sabit. World Stage’de, teoriden pratiğe dökülüp küresel bir girişime dönüşen ve sadece finansal boyutu ile değil ulaştığı herkesi bir anlam ve amaç etrafında paydaşı hâline getiren oluşumları ve yenilikleri konuşacağız.

İklim krizi, eşitsizlik ve savaş başta olmak üzere varoluşsal krizler karşısında global işbirliklerinin güçlendirilmesi birçok markanın uzun zamandır gündeminde. Sürdürülebilir bir gelece dair farkındalığın ve amaç odaklı yaklaşımların geliştirilmesinin yanı sıra yaratıcı endüstrilerin ajanda önemli bir yer kaplayan diğer alan da elbette; yeni teknolojiler. Web 3.0, gayri merkezi yapılar, block zincir gibi yeni teknolojiler küresel etkiye sahip bir güçle hem yaşamak hem de iş yapış modellerine nüfuz ediyor. Yaratıcılığın yapay zeka uygulamaları ve makine öğrenimi ile sınandığı bir geleceğe göz kırpıyoruz. Tüm olasılıkların ışığında; markaların, tasarımcıların, sanatçıların ve yaratıcı dünyanın tüm figürlerinin yakın geçmişte kazanılan deneyimlerle beraber yarını oluştururken esas aldıkları modelleri ve stratejileri, 9-10-11 Kasım tarihleri arasında World Stage sahnesinde inceleyeceğiz.

Siz de hemen yerinizi almak ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.

“Bu sahnedeki içeriklerimiz İngilizcedir, Türkçe simultane çeviri olmayacaktır. Moderatörümüz fiziksel olarak etkinlik alanında olacak,  konuşmacılarımız oturumlara online olarak bağlanacaktır.”