Sıkça Sorulan Sorular - Brand Week Istanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Brand Week Istanbul dünyanın önde gelen marka, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve düşünce liderlerinin bir araya geldiği, bu alanlardaki en güncel ve önemli isimlerle projeleri, onlar için özel olarak tasarlanmış etkinliklerde buluşturmayı hedefleyen bir platform.

Kapsamı ve etkisiyle standart sektörel konferansları aşarak fark yaratmaya odaklanan Brand Week Istanbul çerçevesinde organize edilen;

Konferans, Workshop, Forum, Seminer, Konser, Sergi, Networking aktiviteleri, Deneyim alanları, Yarışma ve ödül törenleriyle; elit marka yöneticileri, yaratıcı vizyonerler, dinamik medya liderleri ile etkileyici kişilerden başarı ve bilgi paylaşımı aktaran ortak bir zemin.

Brand Week Istanbul; müşteri, medya ve geniş kültürel toplulukları ön plana çıkararak, global endüstriyi etkileyen anahtar iş modellerini konu ediyor.

Özetle; İstanbul’u bir yaratıcılık üssü olarak yeniden konumlandırmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, bir hafta boyunca çeşitli lokasyonlarda reklam, pazarlama ve iletişim profesyonellerini birbirilerinden ilham almak üzere buluşturuyor.

Brand Week Istanbul’a buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Brand Week Istanbul 8 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında, ilham veren konu ve konuşmacıları ile sizlerle buluşacak. Etkinliğimizi bu yıl hibrit olarak gerçekleştireceğiz. Etkinlik mekanı yakın zamanda açıklanacaktır.

Öncelikle linkten kaydınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir. Etkinlik öncesinde mailinize gelecek kullanıcı adı ve şifreniz ile canlı yayın sayfasına giriş yapabileceksiniz.

Brand Week Istanbul’un mobil uygulamasına Kapital Events’i indirerek erişebilirsiniz.

Kapital Events App Store
Kapital Events Android

Platforma giriş linkini etkinliğimiz yaklaştığında sizlerle buradan paylaşacağız.

Her biri güncel sürümlü olacak şekilde Chrome, Safari, Edge ve Firefox web tarayıcıları kullanılmalıdır. Eski sürümlerin veya tarayıcıların kullanılması kısıtlamalara neden olabilir.
Tüm ses ve videolar internet tarayıcısı üzerinden çalışır. İnternet bağlantınızı ve özelliklerini kontrol etmenizi öneririz.

Sizler için hazırladığımız dopdolu programımızı yakında paylaşacağız.

Öğrencilere özel bilet satışı Brand Week Istanbul web sitesinden yapılmaktadır.

Bilet iptalleri ve değişiklikleri 7 gün içerisinde gerçekleştirilebilir.

Toplu bilet alımlarında sponsorluk departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için tıklayın.

Sponsorluk departmanımızla bu konuda görüşebilirsiniz.

İletişim için tıklayın.

Anasayfada yer alan bilgilendirme formumuzu doldurarak e-bültene üye olabilirsiniz.

Bilgilendirme Formu

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Twitter, Facebook, Instagram

Brand Week Istanbul bileti, Felis Ödülleri girişini kapsamamaktadır.

Tüm sunumlar Türkçe ve Türkçe çeviri seçeneği ile yayınlanacaktır.