Sıkça Sorulan Sorular - Brand Week Istanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Kaçırdığınız seansları izleyebilmeniz için online platfom 1 ay boyunca açık kalacak.

Brand Week Istanbul dünyanın önde gelen marka, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve düşünce liderlerinin bir araya geldiği, bu alanlardaki en güncel ve önemli isimlerle projeleri, onlar için özel olarak tasarlanmış etkinliklerde buluşturmayı hedefleyen bir platform.

Kapsamı ve etkisiyle standart sektörel konferansları aşarak fark yaratmaya odaklanan Brand Week Istanbul çerçevesinde organize edilen;

Konferans, Workshop, Forum, Seminer, Konser, Sergi, Networking aktiviteleri, Deneyim alanları, Yarışma ve ödül törenleriyle; elit marka yöneticileri, yaratıcı vizyonerler, dinamik medya liderleri ile etkileyici kişilerden başarı ve bilgi paylaşımı aktaran ortak bir zemin.

Brand Week Istanbul; müşteri, medya ve geniş kültürel toplulukları ön plana çıkararak, global endüstriyi etkileyen anahtar iş modellerini konu ediyor.

Özetle; İstanbul’u bir yaratıcılık üssü olarak yeniden konumlandırmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, bir hafta boyunca çeşitli lokasyonlarda reklam, pazarlama ve iletişim profesyonellerini birbirilerinden ilham almak üzere buluşturuyor.

Brand Week Istanbul’a buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Brand Week Istanbul 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında, bu yıl da artık alışıldığı üzere ilham veren konu ve konuşmacıları ile sizlerle buluşacak. Ancak, bu defa bu yıla özgü bir farklılıkla, etkinliği dijital bir platformda gerçekleştireceğiz.

Öncelikle linkten kaydınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir. Etkinlik öncesinde mailinize gelecek kullanıcı adı ve şifreniz ile canlı yayın sayfasına giriş yapabileceksiniz.

Brand Week Istanbul’un mobil uygulamasına Kapital Events’i indirerek erişebilirsiniz.

Kapital Events App Store
Kapital Events Android

Platform ana sayfasında giriş bölümünün altında yer alan Canlı Destek bölümünden Brand Week Istanbul ekibine ulaşabilirsiniz.

Her biri güncel sürümlü olacak şekilde Chrome, Safari, Edge ve Firefox web tarayıcıları kullanılmalıdır. Eski sürümlerin veya tarayıcıların kullanılması kısıtlamalara neden olabilir.
Tüm ses ve videolar internet tarayıcısı üzerinden çalışır. İnternet bağlantınızı ve özelliklerini kontrol etmenizi öneririz.

Platforma giriş yaptıktan sonra Digital Future Hub, Brands&Trends ve Inspiration Hall adlı salonlarımıza tıklayarak dilediğiniz programı izleyebilirsiniz.

Aynı kullanıcı adı ve şifresi beş gün boyunca kullanılabilir. Kullanıcı adı ve şifreniz size özeldir ve tek kullanımlıktır.

Büyük / küçük harf yazımına dikkat etmenizi rica ederiz. Şifrenizi unuttuysanız veya halen sorun yaşıyorsanız Brand Week Istanbul ekibine platform içerisindeki Canlı Destek bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yıl da her zaman olduğu gibi dopdolu bir programla karşınızdayız. Şimdiden kendi Brand Week Istanbul akışınızı belirlemek isterseniz birbirinden değerli konuşmacıların sunumlarını izleyeceğiniz Inspiration Hall, Digital Future Hub ve Brands & Trends salonlarının programlarını inceleyebilirsiniz.
Zamanınızı dilediğinizce planlayabilmek adına programa https://brandweekistanbul.com/program sayfasından ulaşabilirsiniz.

Brand Week bileti 9-13 Kasım tarihleri arasındaki 5 günlük online programları kapsar, tüm salonlar ve deneyim alanlarına giriş hakkı tanır. Farklı bilet kategorilerine ve içeriklere ulaşmak için tıklayınız.

Platformda yer alan “Brand Week Istanbul Lounge” adlı alan içerisindeki odalarda diğer katılımcılarla görüşebilirsiniz.

Platform içerisinde yer alan “Soru & Cevap” bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

Öğrencilere özel bilet satışı Brand Week Istanbul web sitesinden yapılmaktadır.

Konu ile ilgili olarak Sercan Yenipazar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sercan Yanipazar: sercanyenipazar@kapital.com.tr

Bilet iptalleri ve değişiklikleri 7 gün içerisinde gerçekleştirilebilir.

Toplu bilet alımlarında etkinlik satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

contact@kapital.com.tr

Etkinlik satış departmanımızla bu konuda görüşebilirsiniz.

İletişim için tıklayın.

Anasayfada yer alan bilgilendirme formumuzu doldurarak e-bültene üye olabilirsiniz.

Bilgilendirme Formu

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Twitter, Facebook, Instagram

Etkinlik sonuna kadar online bilet satışı devam edecektir.

Brand Week Istanbul bileti, Felis Ödülleri girişini kapsamamaktadır.

Tüm sunumlar Türkçe ve Türkçe çeviri seçeneği ile yayınlanacaktır.

Kaçırdığınız seansları izleyebilmeniz için online platfom 1 hafta boyunca açık kalacak.