Sıkça Sorulan Sorular

Brand Week Istanbul dünyanın önde gelen marka, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve düşünce liderlerinin bir araya geldiği, bu alanlardaki en güncel ve önemli isimleri ve projeleri, ilham verici özel etkinliklerde buluşturmayı hedefleyen bir platform.

Kapsamı ve etkisiyle standart sektörel konferansları aşarak fark yaratmaya odaklanan Brand Week Istanbul;

Bir hafta boyunca kapsamına aldığı konferans, workshop, forum, seminer, konser, sergi, networking aktiviteleri, deneyim alanları, yarışma ve ödül törenleriyle; marka yöneticileri, yaratıcı vizyonerler, dinamik medya liderleri ve etkili projelere imza atmış girişimciler arasında başarı ve bilgi paylaşımı aktaran ortak bir zemin.

Brand Week Istanbul; tüketici, medya ve geniş kültürel toplulukları ön plana çıkararak, global endüstriyi etkileyen anahtar iş modellerini konu ediyor.

Özetle; İstanbul’u bir yaratıcılık üssü olarak yeniden konumlandırmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, bir hafta boyunca çeşitli lokasyonlarda reklam, pazarlama ve iletişim profesyonellerini birbirlerinden ilham almak üzere buluşturuyor.

Brand Week Istanbul’a buraya tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Brand Week Istanbul, ilham veren konu ve konuşmacıları, eğitimleri, networking buluşmaları, deneyim alanları, konser ve partileriyle  6 – 10 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 6-7 Kasım tarihlerinde şehrin farklı noktalarında gerçekleşecek açılış partisi, sektörel ve kapalı buluşmaların ardından 8-10 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi‘nde izleyicisi ile buluşacak.

Brand Week Istanbul’un mobil uygulamasına Kapital Events’i indirerek erişebilirsiniz.

Kapital Events App Store
Kapital Events Android

Detaylı program etkinlik tarihimiz yaklaştığında web sayfamızda yayınlanacaktır.

Bilet iptalleri ve değişiklikleri 7 gün içerisinde gerçekleştirilebilir.

Toplu bilet alımlarında sponsorluk departmanımızla contact@kapital.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorluk departmanımızla reklam@kapital.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anasayfada yer alan bilgilendirme formumuzu doldurarak e-bültene üye olabilirsiniz.

Bilgilendirme Formu

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Twitter, Facebook, Instagram

Brand Week Istanbul bileti, Felis Ödülleri girişini kapsamaktadır.

Tüm sunumlar Türkçe ve Türkçe çeviri seçeneği ile yayınlanacaktır.

Brand Week Istanbul biletiniz ile Inspiration Hall, Brands & Trends ve World Stage oturumlarına katılabilirsiniz. Brand Academy, Next Akademi, Creators Academy eğitimleri ayrıca satışa açılacak olup, program detayları ve bilet fiyatları yakında açıklanacaktır.

Brand Week Istanbul standart bileti, akademi eğitimlerini kapsamaz. Eğitimler sayfamızdan tüm akademi eğitimlerini inceleyerek, size uygun eğitimi satın alabilirsiniz.

Brand Academy bileti eğitimin olmadığı saatlerde genel katılıma açık salonlara ve deneyim alanlarına giriş hakkı tanır.