Sponsor Ol

NEDEN SPONSOR OLMALISINIZ?

EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar dünyası etkinliği olan Brand Week Istanbul’da, Türkiye’nin pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturuyoruz.

Dünyanın önde gelen marka, pazarlama, reklam, iletişim, teknoloji ve düşünce liderlerinin bir araya geldiği bu özel etkinlikler dizisinde, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyoruz.

Her yıl ufuk açıcı seminerler, konferanslar, sergiler, atölye çalışmaları, deneyim ve sosyalleşme imkânları, yarışma ve ödül seremonileriyle katılımcılara ilham dolu bir hafta yaşatıyoruz.

Branding

Brand Week Istanbul’da yer alarak markanızı “Yılın En İlham Verici Haftası”nın önemli bir paydaşı olarak konumlandırın. Markanızı endüstride ve bölgede yükseltin.

30.000+ Katılımcı

EMEA bölgesinin en büyük iş ve markalar dünyası etkinliği Brand Week Istanbul’da ve dünyadan dört bir yanından gelen 30.000’den fazla katılımcı ile bir araya gelin.

Medya ve PR Etkisi

Sektör basınında ve sosyal medya kanallarında varlığınızla fark yaratın. Gündem olun, markanızın konuşulmasını sağlayın.

Etkileşim Yaratan Etkinlikler

Hedef kitleniz ve Brand Week Istanbul konukları için düzenleyeceğiniz lansman, basın toplantısı ya da parti gibi etkinliklerle etkileşimin ve sohbetlerin merkezinde yer alın.

Networking ve VIP Paketleri

İşinizi geliştirecek potansiyel partnerler ile tanışın. Alanında deneyimli yerel ve global isimleri, iş ortaklarınızla bir araya getirecek networking buluşmalarının ev sahibi olun.

Özel Odak Noktaları ve Deneyimler

Etkinlik mekânında kadın liderliği, geleceğin teknolojileri, wellbeing, sürdürülebilirlik ve yaratıcılık gibi başlıklar için ayrılmış özel lounge’ları sahiplenin; gündeminiz ve hedef kitlenizle uyumlu, anlamlı deneyimlerin buluşma noktası olun.

Sahne
Yıldızları

Sektöre ilham veren konuşmalarda şirketinizin projelerini anlatma fırsatı yakalayın. Topluma ve iş dünyasına yaratıcı uygulama ve vizyoner girişimlerle değer katın.

Yarışmalar ve Ödül Törenleri

Felis Ödülleri, Fark Yaratan Kadınlar, Lovemarks gibi sektöre değer katan seremoni ve yarışmaların bir parçası olun. Uzman ekibimizin desteğiyle, etkinlik günlerine özel tasarlanmış yarışmalarla Brand Week Istanbul’a oyun ve eğlence katın.

Öğrenciler ve Genç Profesyoneller

Sektörünüzün geleceğinde rol oynayacak öğrencilerle ve genç profesyonellerle tanışın; sunum ve projelerini yakından dinleyin. Ülke ve bölgenin gelecek liderlerine, geri bildirim ve önerilerinizle rehberlik edin.

Konuyla ilgili, Reklam ve Etkinlik Satış Direktörümüz Aysun ZEREN KANGI ile iletişime geçebilirsiniz.
aysunzeren@kapital.com.tr
0212 282 26 40 / Dahili:158