surdurulebilirlik-akademisi

Özgür Barışkan

İBB-İSTAÇ AŞ Enerji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

İBB-İSTAÇ AŞ Enerji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Özgür Barışkan

İBB-İSTAÇ AŞ Enerji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Özgür Barışkan, İBB-İSTAÇ AŞ'de Enerji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İş hayatına 1995 yılında Arkas Denizcilik ve Nakliyat AŞ'de Konteyner Operasyonları Koordinatörü olarak başlamıştır. Kariyeri boyunca farklı sektörlerde çeşitli sorumluluklar üstlenmiştir.

1998-2001 yılları arasında Anadolu Efes Biracılık AŞ'de Proje Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 2001 yılında Borusan Mannesmann AŞ'de Bakım Müdürü ve Proje Müdürü olarak yönetim kadrolarında yer almıştır. 2009-2016 yılları arasında British Petroleum (BP) bünyesinde Üretim Müdürü ve Lojistik Müdürü olarak görev yapmıştır. Ayrıca, 2016-2021 yılları arasında ICA-EGIS Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü projesinde Operasyon Direktörü olarak başarılı bir şekilde görev alan Barışkan, Kıraça Holding bünyesinde Heksagon Katı Atık Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ'de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır.

1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Gemi İnşaatı ve Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Barışkan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde Sosyoloji bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

Aynı zamanda yazar kimliği de taşıyan Sayın Barışkan, "Bisikletle İki Hafta" ve "Asfalt" kitaplarının yazarıdır.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle