Brand Week Istanbul

Özgür Çağlar Çelik

Studio Canlı, Eğitmen

person1Özgür Çağlar Çelik

Studio Canlı, Eğitmen

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

1982 doğumlu Özgür Çağlar Çelik, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur. Uluslararası şirket ve projelerde yönetici olarak görev almıştır. Bir detoks ve bütünsel sağlık merkezinde genel koordinatörlük yapmıştır.

 

2000 yılından beri ilgilendiği kişisel gelişim çalışmalarını 2017’den beri eğitmen olarak sürdürmektedir. Çin, Türkiye ve Avrupa’da çigong, savunma sanatları, meditasyon ve dans eğitimleri aldı. Zorlu PSM'de deneyimsel liderlik atölyeleri gerçekleştirdi. "Tanrılar Okulu" yazarının kurduğu European School of Economics üniversitesinin, Master in Leadership programını 2017 yılında, TPC Leadership Koçluk ve Mentorluk Sertifikasyon Programıyla Kahkaha Yogası Liderliği Eğitimini 2018 yılında tamamlamıştır. Kurumlara yönelik wellbeing, liderlik ve motivasyon eğitimlerinin yanısıra sağlık ve motivasyon kampları düzenlemektedir. Kişisel gelişim ve liderlik konularında yazdığı BARIŞ SANATI adlı bir kitabı bulunmaktadır.


 

Studio’da "Qigong" grup ve özel dersleri, "Kahkaha Yogası" grup dersi, "Standing Meditation" grup dersi ve koçluk seansları vermektedir. Koçluk seanslarının odağı kendini gerçekleştirme ve içsel potansiyelin ortaya çıkarılmasıdır.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle