Brand Week Istanbul

Zeynep Turan

Gökyüzünün Yol Haritası

person1Zeynep Turan

Gökyüzünün Yol Haritası

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Uzman Astrolog/Yazar Zeynep Turan, astrolojiye olan ilgisini kuramsal eğitimlerle birleştirerek, astrolojiyi yaşamının temel unsurlarından biri haline getirdi. Astroloji alanında profesyonelleşen Turan, 2004 yılından bu yana kişisel danışmanlık veriyor. 2009 yılında kurduğu Twitburc markası ile de interaktif içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc aplikasyonu üzerinden “Soru Sor” hizmeti ile ilk start-up projesini hayata geçiren ve dünyada bir ilke imza atan, ilk kadın girişimci oldu.

Son 15 yılda ana akım medyada astroloji ve gündeme dair bilgilerini aktararak uzmanlığını icra etmekte. Aynı zamanda ‘’twitburc.com.tr’’ sitesinde de astrolojik verilere ve yaşama dair yazılar kaleme alıyor. Twitburc markasıyla, sosyal mecraları efektif kullanarak dijital platformlarda aktif ve sürdürülebilir içerikler üretmeye devam ediyor. Twitburc resmî sitesi ve Turkcell dergilik uygulamasında online olarak 4.yaşına giren Twitburc Astroloji ve Yaşam Dergisi yayınlanıyor.

Hayatın sadece bilimle ya da duygularla değil, duyguların bilimle buluşmuş haliyle anlatılabileceğine inanan Turan, birlikte çalıştığı kişilerin hayatlarına olumlu bir yön vermek adına derin, analitik incelemeler ve değerlendirmelerde bulunarak kişilerin çoğu zaman kendilerinin bile farkında olmadıkları yönlerini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bu sayede onlarla birlikte bir yol haritası belirleyerek, hayat kalitelerini yükseltmeleri için kendilerine yardımcı olmayı, karakterleri ile paralel olarak ilişkilerini kariyerlerini nasıl yönlendirebilecekleri hususunda astro-danışmanlık ve kişisel danışmanlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedefliyor. İnteraktif görüşmelerinin yanında, Twitburc internet sitesi ve Twitburc akıllı telefon uygulaması üzerinden de kişisel danışmanlık hizmeti veriyor.

Kişisel danışmanlığın yanı sıra kurumsal koçluk hizmeti de veren Zeynep Turan, bu kapsamda, firmaların verimliliklerini, hizmet kalitelerini ve çalışanlarının motivasyonunu en üst düzeye çıkaracak yöntem ve tutumlara ilişkin değerlendirmeler yapıp, sonuçlarını firmalarla paylaşıyor.

ZEYNEP TURAN ASTRO KOÇLUK SERTİFİKALARI

Coaching Certificate

Special Coaching

Art and Science of Neuro Linguistic Programming - The International NLP Trainers Association

TWİTBURC HAKKINDA

Twitburc, Astrolog Zeynep Turan’ın 2009 yılında oluşturduğu bir astroloji markasıdır.

Twitburc, gücünü Zeynep Turan’ın hayatı ve insanları anlamak için bilimsel ve insan odaklı yaptığı çalışmalarından alır. Astroloji bilgisini, sevenlerine en iyi şekilde aktarmak için Twitburc markasını oluşturan Zeynep Turan, binlerce takipçisine güncel içerik sunmaktadır. Twitburc’un vizyonu Turan ve içerikleri çerçevesinde şekillenmekte ve gelişmektedir.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle