Brand Week Istanbul

Seher Poyrazoğlu

21. Yüzyılda Yeniden Samimiyet

person1Seher Poyrazoğlu

21. Yüzyılda Yeniden Samimiyet

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Kariyer hayatına Unilever’de Carrefour ve Migros’lardan sorumlu zincir magazalar uzmanı olarak başladı. 2005 yılı itibariyle Coca-Cola İçecek’e global&ulusal ozel müşterilerden sorumlu yonetici olarak geçiş yaptı.

 

2007-2016 yılları arasında aynı şirketin pazarlama departmanında ulusal ve uluslararası üst düzey yönetici olarak farklı gorevler ustlendı. Shell&Turcas ailesine katılmadan once Coca-Cola’da Azerbaycan’dan sorumlu Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

 

2016’dan bu yana Shell &Turcas Pazarlama Direktörü ve Parakende iş birimi yönetim kurulu üyesi olarak olarak görevine devam etmektedir.Seher Poyrazoğlu Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde Lisans, Galatasaray Universitesi Stratejik Pazarlama İletişimi bölümünde yüksek lisans, Kellogg School of Management Northwestern Universitesi’nde ileri seviye pazarlama yönetimi yönetici programını tamamlamıştır.

 

Poyrazoğlu 25 yıldır çeşitli konularda yazarlık yapmakta, son iki yildir çocuk masalları yazmaktadır. Alternatif tıp, doga ve doğa bilimlerine olan merakını hobi olarak sürdürmektedir.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle