Brand Week Istanbul

Erhan Ali Yılmaz

Beden ve Zihin Molası-Meditasyon Zamanı

person1Erhan Ali Yılmaz

Beden ve Zihin Molası-Meditasyon Zamanı

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Erhan Ali Yılmaz 2004-2015 yılları arası Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde creative director olarak çalıştı. Bu süre zarfında bir yandan Diesel, Starbucks, Nokia, Nivea gibi markalarla global projelerde yer aldı, diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında boyun ameliyatıyla sonuçlanan stresse dayalı sağlık sorunları yaşadı. Sonrasında kendine iyi gelecek bir teknik arayışında Mindfulness kavramıyla tanıştı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı.

Sonrasında Mindfulness tekniğini Türkiye’de her yaştan insanla buluşturup, onların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı ve tutkusu halini aldı.

Bu amaçla 2015 yılında Nilay Aydoğan ile birlikte Mindfulness Academy’i kuran Erhan, bugüne kadar Türkiye’de ve uluslararası alanda 10000’i kurumsal yönetici olmak üzere 40.000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı.

2019 yılında eğitim alanındaki tecrübesini, “tüm insanların iyi yaşam pratikleri ile tanışması” misyonuna aktararak Studio Canlı mobil iyi yaşam platformunun kurucularından biri oldu.

Studio Canlı platformunun içerik direktörlüğünü üstlenen Erhan ekip olarak vizyonlarını şöyle tanımlıyor: “Bizce iyi hissetmek herkesin hakkı. Dolayısıyla bizler, egzersiz ve eğitimde insan dokunuşunun etkisini kaybettirmeyen dijital çözümleri, en uzman isimlerden en ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarımıza sunmayı misyon edindik. “Sana iyi geleni keşfet” sloganıyla herkesi Studio Canlı’ya bekliyoruz

Erhan Ali Yılmaz bugün yurt içi ve yurtdışında mindfulness temalı seminerler vermeye ve Studio platformu ile insanların iyi yaşam pratiklerine ulaşmasına destek olmaya devam ediyor.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle