Brand Week Istanbul

Meltem Bakiler Şahin

Eşitlik: 21. Yüzyıl İçin 21 Ders

person1Meltem Bakiler Şahin

Eşitlik: 21. Yüzyıl İçin 21 Ders

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Meltem Bakiler Şahin, Şubat 2021 itibarıyla, Vodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

Vodafone Türkiye ailesine 2017 yılında Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Şahin, bu görevi süresince, Vodafone’un şirketlerin dijital iş ortağı ve toplam çözüm sağlayıcısı olarak konumlanmasına ve bu doğrultuda kurumsal alanın dönüşmesine liderlik etmiştir.

 

Vodafone’dan önce Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Şahin, şirketin büyüme esaslı dönüşüm sürecine liderlik etmiştir. Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı sorumluluklar üstlenen Şahin, Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde de çeşitli yerel ve global görevlerde bulunmuştur. 

 

Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de sürdürmektedir.


II


Vodafone Turkey, Chief Sales Marketing Officer - Consumer Business Unit

 

Meltem Bakiler Şahin has been serving as the Executive Vice President of Vodafone Turkey Consumer Business Unit as of February 2021.

 

Joining the Vodafone Turkey team as the Executive Vice President, Corporate Business Unit in 2017, Şahin has led the way in positioning Vodafone as the digital hub as a business partner and a total solution provider for companies, and transformed the corporate strategy accordingly.

 

Beforin joining Vodafone, Meltem Bakiler Şahin served as the General Manager and Member of the Board at Millenicom and led the company's growth strategy. Besides her experience of different responsibilities in marketing and customer at Turkcell, Şahin also held various local and global positions at Sony Ericsson and Procter & Gamble companies.

 

Şahin is also a Board Member of the Educational Volunteers Foundation of Turkey , a Board Member of the Women in Technology Association and Vice Chairman of the Vodafone Turkey Foundation.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle