Brand Week Istanbul

Lucinda Peniston-Baines

The Observatory International, Kurucu ve Yönetici Ortak

person1Lucinda Peniston-Baines

The Observatory International, Kurucu ve Yönetici Ortak || The Observatory International, Co-Founder and Managing Partner

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

90’ların başında yüksek onur derecesiyle eğitim hayatını tamamlayan Peniston-Baines’in kariyerindeki ilk 10 yıl ajans tarafında -kreatif ajanslarda müşteri yöneticiliği yaparak- ve marka danışmanlığı şirketlerinde geçti.

Ajansların iç işleyişine dair sahada edindiği tecrübelerin ardından 2002 yılında ajans yönetim danışmanlığı kategorisine adım atan Peniston-Baines, o tarihten bu yana ajans arama ve seçimi, ekip tasarım ve optimizasyonu, performans yönetimi ve ajans ücretlendirme disiplinlerinde yoğun bir mesai veriyor.

2007 yılında kurulan The Observatory International’ın kurucu ortaklarından Lucinda Peniston-Baines, Londra ofisinde yönetici ortak olarak çalışmaya devam ediyor.

Management Conultancies’ Association (MCA)’ın yönetim kurulunda yer alan Peniston-Baines aynı zamanda World Federation of Advertisers (WFA)’ın ortak ve katkıda bulunan isimlerinden ve İngiltere’deki reklamverenlerin sesi olarak bilinen ISBA’nin eğitmenlerinden biridir. Deneyimli isim, pazarlama kaynaklarından daha efektif faydalanmak isteyen müşterilere hitap eden her türlü konuda sunumlar yapan bir konuşmacıdır.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle