Brand Week Istanbul

Joe Maceda

Mindshare Kuzey Amerika, Chief Instigation Officer

person1Joe Maceda

Mindshare Kuzey Amerika, Chief Instigation Officer || Mindshare North America, U.S., Chief Instigation Officer

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

Mindshare Kuzey Amerika’nın Chief Instigation Officer (teşvikten sorumlu yönetici)’ı Joe Maceda, inovatif düşünce liderliği ve müşteri programları geliştirmek, trendleri ve çeşitli pazarlarda oyunun kurallarını değiştiren gelişmeleri analiz etmekten sorumludur.

Ekibi ile birlikte veri, bilim ve yaratıcılığı gerçek kültürel etkiye sahip, tüketicilerle gerçek zamanlı etkileşim yaratabilen medya planlarını hayata geçirmek için bir araya getiren Maceda halihazırda General Mills, Unilever, Volvo gibi markalar için çalışıyor. Maceda görevi kapsamında markalara sunduğu terzi işi fikirler ve stratejilerin yanında onlara yeni partner önerilerinde bulunan, gelişmekte olan teknolojiler ve geleneksel medyanın geleneksel olmayan kullanım ihtimallerine dair fikir veren bir lider.

DAHA ÖNCE NELER YAPTI? 

Maceda görevi kapsamında Mindshare bünyesinde yer alan ve medyanın uzun vadeli geleceğine dair alternatif senaryolar üzerine çalışan Media Dystopia isimli düşünce liderliği ve müşteri atölyeleri serisinin geliştirilmesini sağlamıştır. 

BAŞARILARI / ÖDÜLLERİ 

Şimdiye kadar imza attığı işler Adweek’in Media Plan of the Year Awards, Cannes Lions, Effie ve Festival of Media gibi organizasyonlarca ödüllendirilen Maceda şahsen de MediaPost’un Rising Stars ödülüne değer bulunmuştur. Sektörün değerli kanaat önderleri arasındaki ismin kaleme aldığı analizler Ad Age, Business Insider, Campaign, MediaPost ve Warc gibi yayınlarda yer almıştır. 


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle

Etiketler