Brand Week Istanbul

Jaime Del Valle Sansierra

Güzellik Teknolojilerinin Geleceği ve Arttırılmış Gerçeklik

person1Jaime Del Valle Sansierra

Güzellik Teknolojilerinin Geleceği ve Arttırılmış Gerçeklik

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

İspanya’da doğan ve büyüyen Jaime del Valle, 2015-2020 yıllarında L’Oreal Group İspanya’nın CMO’su olarak görev yaptı. Ana üç alan olan; E-Ticaret, Veri ve Teknoloji ile Medya Alımı ve İş Zekâsı, Sosyal Medya ve İçerikle Marka İnşası alanlarından markanın dijitalleşmesini yöneten takımın lideriydi

Bundan önce 13 yıl boyunca General Motors’da çalıştı ve Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya Pasifik’te Pazarlama, Reklam ve Dijital pozisyonlarında görev aldı.

Universidad Autónoma de Madrid’de İşletme, University of Stockholm'da ise Pazarlama alanında eğitimini tamamladı. Evli ve iki kız babasıdır.


II


Spanish born and raised Jaime del Valle was the CMO for the L’Oréal group in Spain between 2015-2020 and led the team responsible of accelerating the digitization of the business in three key areas: 1) Ecommerce 2) Media Buying and Business Intelligence through Data and Technology and 3) Brand Building through Social Media and Content.

Previous to this, he spent 13 years in General Motors holding several Marketing, Advertising and Digital positions in Europe, Latin America, Africa, M. East and Asia Pacific.

Jaime has a Bachelor’s degree in Business Administration by Universidad Autónoma de Madrid (Spain) and a degree in International Marketing from the University of Stockholm (Sweden).

He is married and has two daughters with names that are spelled and pronounced the same everywhere they have lived in

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle