Brand Week Istanbul

Hasan Süel

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

person1Hasan Süel

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

Vodafone Türkiye’ye 2009 yılında İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Hasan Süel, şirketin dış ilişkiler faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu bulunuyor. Bu görevine ek olarak, 2010 yılında Türkiye Vodafone Vakfı Başkanlığına da atanan Süel, Vakıf bünyesinde Türkiye’nin öncelikli sosyal ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projelere liderlik ediyor.

 

Vodafone’dan önce, 2005-2009 yıllarında JTI International’da Kurumsal İşler ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Hasan Süel, 2001-2004 yılları arasında Aria'da Regülasyon İşleri Müdürü, 1993-2001 yılları arasında ise Başbakanlık Özelleştirme İdaresi’nde Telekom Sektöründen Sorumlu Daire Başkanı olarak çalıştı.

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde yarı zamanlı olarak Telekomünikasyon Politikası dersleri vermiş olan Süel, bu alanda akademik deneyime de sahip bulunuyor.

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan Süel, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi İşletme, doktorasını ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi İşletme bölümlerinde tamamladı.

 

Evli ve bir çocuk babası olan Süel, koşu, bisiklet ve yüzme sporlarıyla ilgileniyor. 

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle