Konuşmacı

Frank van den Driest

Institute for Real Growth, Kurucu

Institute for Real Growth, Kurucu || Institute for Real Growth, Founder

Frank van den Driest

Institute for Real Growth, Kurucu

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Frank van den Driest tutkulu, pragmatik ve son derece sonuç odaklıdır. Tanınmış bir düşünce lideri ve küresel marka pazarlama stratejisi geliştirme ve uygulamada, eski bir danışmandır.

Frank, 2019'da Institute for Real Growth'u kurdu. Bu kâr amacı gütmeyen kuruluş, CMO'ların ve diğer büyüme liderlerinin, düşünce liderliğinden ilham alan canlı eylem programları aracılığıyla meslektaşları ve uzmanlarla bağlantı kurarak daha insancıllaştırılmış büyüme sağlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Frank, Harvard Business Review'da iki kapak makalesinin ortak yazarlığını yaptı: 2016'da "Building an Insights Engine" ve 2014'te "The Ultimate Marketing Machine". Sonuncusu, tüm HBR tarihinde en çok satan sayı oldu. En son, Da Vinci CMO makalesi FAST Company tarafından yayınlandı.

Frank, Shell, Unilever, Sony, ING, AkzoNobel, Pepsi, GSK ve diğerleri gibi küresel markalar için amaca yönelik sayısız büyüme yolculuğuna liderlik etti. Artık zamanını küresel pazarlama ve iş liderlerine İş Büyümesini İnsanlaştırma ve etkili liderlik konularında koçluk yapmakla ve Fresh Forces'ta icrada görevli olmayan bir Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmakla geçiriyor.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle