Brand Week Istanbul

Elif Boyner

SWEATers HUB, Kurucu

person1Elif Boyner

SWEATers HUB, Kurucu

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

Parsons School of Design' da Tasarim ve Pazarlama lisansi, Central Saint Martins' de Guzel sanatlar yuksek lisansi yaptiktan sonra tam zamanli sanatci olarak calisan Elif, 2017'de ortagi Melis Abacioglu Sezener ile birlikte SWEATers App'i kurdu.


Mayıs 2017'de, kullanicilarini spor yoluyla buluşturan bir mobil uygulama olan SWEATers App'i cikartti. SWEATers ekibi, uygulamanın yanı sıra ilk çok markalı ve dalli spor festivali SWEAT FEST' i gerceklestirdi.


Kasım 2019 da şehrin spor topluluğunun buluşma noktası olan konumlanan SWEATERS HUB’ın ilk noktasını açtı.


Gelecek projeleri:

Şubat 2021- www.iyiyasaa.com Turkiye’nin en iyi eğitmenlerini bir araya getirecek olan online fitness, meditasyon, yoga ve sağlık platformu.


Mart 2021- THE HUB 216 sadece spor tutkunlarını değil hayat tutkunlarını bir araya getirecek buluşma noktası olarak, THE HUB 216, Şaşkınbakkal’da açılacak


Mart 2021- THE VERTICAL Kentte de sürdürülebilir ve temiz yaşam mümkün motosuyla dikey tarım yapan ve yetiştirdiği ürünleri satan, minimum karbon ayakizi ile The Vertical THE HUB 216 içerisinde açılacak.“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle