Brand Week Istanbul

Dr. Deniz Akkaya

21. Yüzyılda Filtrelerin Arkasındaki Gerçek: Cildin Görünenden Fazlası

person1Dr. Deniz Akkaya

21. Yüzyılda Filtrelerin Arkasındaki Gerçek: Cildin Görünenden Fazlası

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

2001 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve 2002-2008 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dermatoloji uzmanlık eğitimini yaptı. 2010 yılında Texas Children’s Hospital, Baylor College of Medicine, Houston, Texas Pediatrik Dermatoloji Bölümü’nde ziyaretçi doktor olarak, 2014 yılında University of California, San Francisco Pediatrik Dermatoloji Bölümü’nde ziyaretçi öğretim üyesi olarak bulundu.

 

2011-2018 yılları arasında V.K.V. Amerikan Hastanesi Dermatoloji Bölümü ve 2014-2019 yılları arasında Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Kliniği’nde görev yapmış olan Dr. A. Deniz Akkaya, halen Liv Hospital Ulus ve İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalında’nda görev yapmaktadır.

 

Dr. A. Deniz Akkaya, ulusal ve uluslararası Pediatrik Dermatoloji Derneklerinin aktif üyesidir. Klinik ve akademik ilgi alanları vasküler anomaliler ve başta atopik dermatit olmak üzere çocukluk çağının inflamatuar deri hastalıklarıdır; bu alanlarda yayınlaşmış çok sayıda bilimsel makalesi bulunmaktadır.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle