Konuşmacı Healing Hall

Doç. Dr. Tunç Tiryaki

Plastik Cerrahi Uzmanı

Plastik Cerrahi Uzmanı || Plastic Surgery Specialist

Doç. Dr. Tunç Tiryaki

Plastik Cerrahi Uzmanı

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Tunç Tiryaki, yüz yenileme alanındaki çığır açan çalışmalarıyla tanınan, dünya lideri bir danışman plastik cerrahtır ve dünyada mini yüz germe prosedürlerinde yağdan elde edilen kök hücreleri kullanan ilk cerrahlardan biridir.

Yüz cerrahisi ve minimal invaziv kozmetik prosedürlere özel bir ilgi duyan Bay Tiryaki, görünür yara izleri olmadan doğal, genç sonuçlar sunarak, iyileştirme ve iyileştirme için en ileri teknikleri kullanıyor. Rakipsiz becerisi, olağanüstü sonuçları ve cerrahi ustalığı, Tatler Dergisi tarafından 'Birleşik Krallık'taki En İyi Yüz Germe Cerrahlarından biri' seçilmesini sağladı.

Tunç Tiryaki, rejeneratif cerrahi ve rejeneratif yaşlanma karşıtı tedaviler ve ürünler geliştirmek için Harvard Üniversitesi'nden biyoteknoloji ve genetik mühendislerinin yanı sıra, sektörün zirvesinde yer alan uluslararası üne sahip plastik cerrahlardan oluşan bir ekibe liderlik ediyor.

Tunç Tiryaki, ISAPS'ın (Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Derneği) İnsani Yardım Programları Başkanı ve dünyanın her yerinde gönüllü rekonstrüktif cerrahi operasyonları yürüten ISAPS-LEAP Cerrahi Yardım Ekiplerinin kurucusudur. Aynı zamanda Estetik Plastik Cerrahi Dergisi'nin bölüm editörüdür.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle