Konuşmacı

Daniel Hulme

WPP, Chief AI Officer

WPP, Chief AI Officer || WPP, Chief AI Officer

Daniel Hulme

WPP, Chief AI Officer

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Dr. Daniel Hulme; yapay zekâ, gelişmekte olan teknolojiler ve Metaverse konularında önde gelen bir uzmandır. Tesco ve PwC gibi küresel şirketlere yapay zeka ürünleri ve çözümleri sunan, ödüllü Satalia'nın CEO'sudur ve aynı zamanda University College London’ın İş Analitiği Yüksek Lisans Programının Direktörüdür.

Aynı zamanda WPP'nin Yapay Zekâ Direktörü olarak görev yapan Hulme, WPP ajansları genelinde yapay zekâ kabiliyetini ve yeni fırsatları daha geniş grup ve toplum yararına tanımlamak, belirlemek, iyileştirmek ve teşvik etmek için çalışmaktadır.

Teknolojinin kuruluşları yönetmek ve olumlu sosyal etki yaratmak için nasıl kullanılabileceği konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından olan Hulme, veriye dayalı karar vermeyi, yapay zekânın yeteneklerinin yanı sıra yapay zekâ için gelecekteki zorlukları ve fırsatları nasıl ve neden benimsememiz gerektiği üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 

Uluslararası Kauffman Küresel Girişimci Bursu sahibidir ve dünya çapında amaçlı girişimciliği ve teknoloji inovasyonunu aktif olarak savunmaktadır.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle

Etiketler