Konuşmacı

Bülent Dölek

Yemeksepeti Market & Mahalle Genel Müdürü

Yemeksepeti Market & Mahalle Genel Müdürü || Yemeksepeti Market & Mahalle Managing Director

Bülent Dölek

Yemeksepeti Market & Mahalle Genel Müdürü

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

2021 Ağustos ayından bu yana, hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin hızlı süpermarket markası Yemeksepeti Market ve hızlı tüketim pazaryeri markası Yemeksepeti Mahalle'nin Genel Müdürü olarak çalışan Bülent Dölek, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İTÜ Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programını tamamladı. 

Birçok farklı pozisyonda 26 senelik iş deneyimine sahip olan Dölek, kariyerine 1997 yılında Migros Türk T.A.Ş.’de Ar-Ge Mühendisi olarak başladı. İlk 8 yılında sayısız perakende projesinde görev aldıktan sonra 5 yıl kadar kategori müdürlüğü yaptı. 2010 yılında katıldığı g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.’de kategori müdürü olarak başlayan kariyerinde Satış Operasyon Direktörü ve İcra Kurulu üyeliğine kadar yükseldi. 

2014 yılında Accenture Türkiye’de Kıdemli Ülke Perakende Müdürü olarak danışmanlığa adım atan Dölek, 2017 yılında McKinsey & Company’de Perakende ve Tüketici Ürünleri Müşteri Geliştirme Lideri pozisyonunda ve son olarak 2019 yılında LC Waikiki’de CEO Yardımcısı pozisyonunda bulundu.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle