Brand Week Istanbul

Başak Temel

Studio Canlı, Eğitmen

person1Başak Temel

Studio Canlı, Eğitmen

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

ODTÜ Sosyoloji mezuniyeti ardından son 20 yılda; yaklaşık 80.000 kişiye eğitim vermiş, 500’den fazla TV programı hazırlamış ve sunmuş, 20’den fazla uluslararası- ulusal projede yöneticilik-danışmanlık yapmış, 30’dan fazla kamu-özel sektör projesinde görev almış, bireysel mentör-koç ve gelişim

danışmanı olarak 100’den fazla yönetici ile çalışmıştır. Halen öğretim görevlisi ve danışman kimliğiyle eğitim-mentörlük-koçluk, medya projeleri ve televizyon çalışmalarıyla toplumsal gelişime hizmet etmeye çalışıyor. Bugüne kadar AB ve Dünya Bankası projelerine, uluslararası ve ulusal pek çok

markaya, Bakanlık projelerine, kurumlara danışman ve eğitmen olarak hizmet veren Temel konuşmacı ve moderatör olarak projelerde yer alıyor.

Sosyal sorumluluk projeleriyle 5000’den fazla gence, kariyer ve yaşam becerileri eğitimleri verdi. Çalışmalarıyla çeşitli ödüllere layık görüldü.

Çalışma alanı duygu sosyolojisi olan Temel son 15 yılda, regresyon, oto-hipnoz, reiki, yoga, duygusal özgürleşme tekniği, NLP, profesyonel koçluk, yetişkin eğitiminde oyunlaştırma, eğitici eğitmenliği gibi çok alanda sertifika ve eğitim programları tamamlamıştır ve bireysel koçluk-mentörlük çalışmalarına devam etmektedir. Bugüne kadar 2000 saatin üzerinde bireysel koçluk ve mentörlük yapmıştır.

Öğrenciler, çalışanlar, yöneticiler gibi her yaş grubundan kişilerle çalışmaktadır. Koçlukta ilgi alanı değişimdir. Yeni kararlar vermek isteyen, hayatını/kariyerini/ilişkilerini değiştirmeyi isteyen, gerçek performansını göstermek için harekete geçmek isteyen, kendini geliştirmek isteyen ve “Nasıl?” sorusuna cevap arayan kişilerle çalışmaktan büyük keyif almaktadır.

Lisanslı sporcu ve TÜTAV Türk Tanıtman Vakfı dansçılarından olan Temel kendini bildiğinden beri sanat ve sporla iç içe yaşıyor, insanlara iyi yaşam temellerini aktarmaya çalışıyor.

Başkent Üniversitesinde İletişim dersi veren Başak Temel, Uluslararası Mindfulness Alliance Konsorsiyumu eğitmenlerinden, ikizleri Selin ve Arda’nın yaşamayı, gelişmeyi ve geliştirmeyi çok seven annesidir…

 

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle