Curious Felis Ödülleri

2024

Etkinlik Hakkında

 

2024’TE CURIOUS FELIS

Etkisini kanıtlamış kampanyaların arkasındaki yaratıcı stratejileri ve stratejistleri ödüllendirmeyi amaçlayan Curious Felis Ödülleri ilk kez 2021 yılında görücüye çıktı.

İlk yılında sektörün ilgisine mazhar olmayı başaran Curious Felis, 2022 yılında pazarlama stratejisini de odağına alarak kapsamını genişletti. “Strateji” disiplinini, uçtan uca, tüm noktalarda daha görünür kılmayı amaç edinen yarışma, hem reklamcılık hem de pazarlama alanlarında strateji, araştırma ve pazarlama ekiplerinin “stratejik” liderlerini ve genç yeteneklerini ödüllendirerek bu disipline daha çok yeteneğin kazandırılmasına katkı sağlayacak.

 

CURIOUS FELIS NASIL BİR YARIŞMA?

Curious Felis stratejik akıl yürütmeyi ve strateji disiplininin öğretilerini merkeze koyarak başarı sağlamış kampanyaları ödüllendiren bir vaka yarışmasıdır. Bu nedenle Curious Felis’te sadece varış noktası değil, o noktaya varış şekli de değerlendirilir ve katılımcıların, güçlü bir hikâye anlatımıyla vakaya konu olan kampanyanın strateji sürecini, jüriye en yalın haliyle aktarmaları beklenir.

 

CURIOUS FELIS’E KİMLER KATILABİLİR?

Curious Felis iki ana bölümden oluşur:

Dönüştüren Pazarlama Stratejisi
Bu bölümde sadece reklamverenlerin başvuruları kabul edilir. Ancak pazarlama stratejisine doğrudan katkıda bulunan partnerlerin (reklam ajansı, medya ajansı, araştırma şirketi, danışmanlık şirketi v.b.) “Katkıda Bulunanlar” listesinde belirtilmesi gerekir.

Yaratıcı Strateji
Bu bölüm ise sadece reklam ajansları, iletişim ajansları, medya ajansları, dijital ajanslar ve yaratıcı strateji alanında hizmet veren diğer ajanslar, danışmanlık şirketleri ve bağımsız danışmanların başvurularına açıktır.

 

ve tüm bunlara ek olarak kazanan projeler WARC’da yayınlanma şansı yakalayacaklar…

Detaylı bilgi ve başvuru için  curious.felisodulleri.com