worldstage konusmaci

Andrés Ordóñez

Andrés Ordóñez

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Andrés Ordóñez, başarılı markaların anlatılarını oluşturan, 20 yılı aşkın deneyime sahip bir yaratıcı liderdir. FCB Chicago’nun CCO’su ve FCB'nin Global Creative Council’inin önemli bir üyesidir.

​Kariyeri boyunca, 8 Andy, 18 D&AD (1 Siyah), 131 Cannes Lions (2 Titanium, 3 GP), 88 One Show Pencils , 35 ADC, 43 Clio, 19 LIA, New York Festival, WARC and 20 Effie kazanmıştır. 2016’da Cannes’da yaratıcılık üzerine sahneye çıkan Ordóñez, bugüne kadar One Show, Clio and Clio Health, New York Festival, Lisbon Advertising Festival, NA Effie Awards, the Radio Mercury Awards, Ciclope, Addys ve El Ojo de Iberoamérica gibi ödüllerde jüri üyeliği yapmıştır.

​In 2018 at Energy BBDO, The Drum’s Big Won ranked Andrés the 17th most awarded CCO in the world, with Energy BBDO being recognized as the 15th most awarded agency.

 2018'de Energy BBDO'da görev alırken The Drum's Big Won tarafından dünyanın en çok ödül alan 17. CCO'su seçilmiştir. Energy BBDO ise en çok ödül alan 15. ajans olmuştur. Ordóñez 2019'da FCB'ye katıldı ve Adweek'te pazarlama, medya, teknoloji ve kültür alanlarındaki en yaratıcı 100 parlak zekadan biri seçildi.

​2020 yılında, pazarlama, reklamcılık ve iletişimin tüm alanlarında yenilik ve liderlik sergileyen kıdemli yetenekleri onurlandıran Campaign US tarafından 40 Over 40 seçildi. Ayrıca, The Drum Report'a göre FCB Chicago, ABD'nin en iyi 5 numaralı yaratıcı ajansı ve dünya çapında 14. sırada yer aldı.

​2021'de Andrés, The One Show listesinde Kuzey Amerika'da 2. ve Global olarak 3. sırada yer aldı. Aynı yıl FCB Chicago, Kuzey Amerika'da 1 numaralı yaratıcı ajans, dünya çapında 3 numaralı ve Cannes'da Reach Track Agency seçildi.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle

Etiketler