Haliç Kongre Merkezi Nasıl Gidilir?

1 – Şehir Hatları’nda sadece BWI için özel oluşturulmuş ek seferler ile 8 – 9 – 10 Kasım tarihleri boyunca Sütlüce İskelesi’ne ulaşarak etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

*Planlanan ek seferler Kadıköy’de Kadıköy (Yeni) İskelesi ve Beşiktaş’ta Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi‘nden yapılır.

2 – Deniz Taksi ile 8 – 9 – 10 Kasım tarihleri boyunca Beşiktaş Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi – Haliç Kongre Merkezi arasında karşılıklı olarak sefer yapacak olan ücretsiz deniz taksi servisimizi kullanabilirsiniz.

08:00 – 20:00 arasında her yarım saatte bir hareket edecek araçların kapasiteleri 10 kişi olacak, yoğun saatlerde doluluk doğrultusunda Beşiktaş – Sütlüce Şehir Hatları’ne yönlendirme yapılacaktır.

3 – Ulaşım sponsorumuz GetirAraç ile gün boyu etkinlik alanında başlatacağınız ve sonlandıracağınız kullanımlarınızda %40 indirim hakkına sahipsiniz. GetirAraç ile alana giriş yapacak misafirlere VIP alana park etme hakkı sağlanacaktır.

4 – Metrobüs ile gelmek isteyen katılımcılarımız için Halıcıoğlu Durağı (Halıcıoğlu – Okmeydanı çıkış yönünde)  ile Haliç Kongre Merkezi arasında gün boyu karşılıklı ücretsiz transfer hizmeti sağlanacaktır. Ücretsiz shuttle hizmetimiz 08:30 – 23:30 arasında gün boyu devam edecektir.

5 – İspark’ın etkinlik alanı çevresinde yer alan Sütlüce İspark / Miniatürk İspark / Feshane İspark otopark alanlarından Haliç Kongre Merkezi’ne 08:00 – 20:00 arasında ücretsiz deniz taksi ile ulaşım sağlanacaktır.

Tüm sorularınız için contact@kapital.com.tr mail adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz.