Markalar dünyasında hızı yakalayan ve değişime öncü olan uzman isimler güncel içgörülerini 8-10 Kasım tarihleri arasında Brand Week Istanbul sahnesinde açıklayacak. Pazarlama iletişimi, kapsayıcı büyüme ve marka stratejisine dair geleceğe yön verecek trendler, araştırma çıktıları ve vaka incelemeleri ışığında tartışılacak.

Yirmi yıllık kariyerinde Coca-Cola, British Airways ve Adidas gibi global markalarla çalışan ajansların yöneticiliğini üstlenen ve aynı zamanda TBWA London’ın eski CEO’su olan Sara Tate; hızla değişen ekonomik ve toplumsal görünümde yeni hikâyelerin ve yeni anlatıların hangi değerler üzerine kurulması gerektiğine dair içgörülerini Brand Week Istanbul’da anlatacak.

Bugüne kadar LVMH, Sergio Rossi, Belvedere, Sotheby’s, PUMA, H&M, ve Canali gibi markalarla çalışan ve Havas Global’i “lüks” pratiği ile tanıştıran Ana Andjelic; zevk, estetik inovasyon, kürasyon veya çevre odaklı tasarımın hangi strateji ile bir arada bulanabileceğine dair içgörü ve deneyimlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

Marka stratejisi ve kapsayıcı büyüme konusunda dünyanın önde gelen kuruluşlarından The Institute for Real Growth’un kurucusu Frank van den Driest; sonuç odaklı, insanî faydayı amacın merkezine koyan ve büyümeyi doğru bir liderlik ile buluşturan marka stratejilerine dair güncel içgörüleri ve detayları Brand Week Istanbul’da açıklayacak.

Erken dönem kampanyalarından yararlanmak için tıklayın.