Brand Week Istanbul 2022’de markalara ve trendlere dair güncel öğretiler, derinlikli sektör analizleri, tüketici eğilimlerini belirleyen parametrelere dair yakın tarihli araştırma çıktıları, kısacası geniş bir yelpazede iş dünyasını bekleyen tüm gelişmeler; 9-10-11 Kasım tarihlerinde Brands & Trends’de yer alacak.

Blockchain ve yapay zekânın finansal teknolojiyi dönüştürdüğü alanlar ve gelecekte kurumlara sunacağı potansiyel, uygulayıcıları tarafından ilk elden seyirci ile paylaşılacak. Aynı zamanda yeni teknolojilerin geniş kapsamlı bir kullanıma ulaşmasına karşı markaları, pazarlama uzmanlarını ve kreatif endüstrileri yakın gelecekte bekleyen; çerezsiz iletişim, Brands & Trends’te masaya yatırılacak.

Kreatiflerin ve müşterilerin ilham verici fikirler ve projeler doğrultusunda geliştirdiği yaratıcı işbirlikleri ve ortaya koydukları ezber bozan çalışmalar; B2B yaratıcılığı başlığı altında örnek projeler analiz edilerek tartışılacak. Yaratıcılığın dokunduğu bir diğer alan oyun sektörü ise; sanat-tasarım, e-ticaret ve piyasa üçgeninde bahse açılacak.

Perakendenin geleceği, marka başarılarının arkasındaki stratejiler ve stratejistler ve Türkiye’nin ekonomi politiği özelinde iş dünyasını etkileyecek gelişmeler de Brands & Trends’te gündem olan konulardan.

10-11-12 Kasım tarihleri arasında, Zorlu PSM’de gündemi ve geleceği belirleyen birçok konu, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen uzmanları tarafından Brands & Trends’de ele alınacak.

Siz de hemen yerinizi almak ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.