Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini 4 – 8 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

12’nci kez ilham vermeye, güncel trendleri izleyicisi ile buluşturmaya, geleceğe yön verecek gelişmeleri fikir önderleriyle ele almaya hazırlanan Brand Week Istanbul’un bu seneki ilk konuşmacıları belli oldu.

Ödüllü karikatürist ve pazarlama mizahı uzmanı Tom Fishburne, dünyanın en başarılı yaratıcı prodüksiyon şirketlerinden, 11 ülkede faailyet gösteren MediaMonks’un kurucusu Victor Knaap, University Of Cambridge’de görev yapan uluslararası ilişkiler uzmanı ve yazar Ayşe Zarakol, kreatif endüstrideki 25 yıllık kariyerinin ardından sosyal girişimciliğe adım atan Laura Visco ve eski FBI Ajanı, müzakere ve ikna üstadı, Cornell University öğretim üyesi Kyle Vowinkel yılın en ilham verici haftasında, Brand Week Istanbul seyircisi ile buluşacak  isimler arasında.

Dünyaca ünlü konuşmacıların yanı sıra sertifika programları son yıllarda olduğu gibi bu sene de Brand Week Istanbul’un gündeminde önemli bir yer tutuyor. Türkiye’nin önde gelen uzman eğitmenleri tarafından verilecek Brand Academy eğitiminde, marka ve pazarlamanın en güncel konularını akademik bilgi ve deneyimle harmanlayarak öğreneceksiniz. Bu sene programda yapay zekâ da yer alıyor!

Geleceğin reklam yaratıcıları, marka ve pazarlama yöneticileri için hazırlanan bu üç günlük özel sertifika programına dair tüm detaylar👉burada 👈