Brand Week Istanbul 2021 Son Erdi

Brand Week Istanbul 2021, 8-12 Kasım tarihlerinde şehrin farklı noktalarında seyiricisi ile buluştu. 150’den fazla konuşmacı ve toplamda 100’ün üzerinde panel, söyleşi, sunum, atöyle, yarışma ve lansman ile tamamlanan Brand Week Istanbul’da dünyanın yaratıcı liderleri teknoloji, sanat, iletişim, reklam, medya ve spor alanında hem sahnede hem de online’da izleyicisi ile bir araya geldi.

Bilgiye demokratik erişimden orta sınıfların gerilemesine, Türkiye gündeminden cinsiyet eşitsizliğine, e-ticaretin geleceğinden yapay zekâ yaratıcılığına, hikâye anlatıcılığında yeni modellerden toplum sağlığı ve değerler krizine kadar yaratıcı endüstrilerin, iletişim dünyasının ve teknolojiye öncülük edenlerin odağındaki meseleler tartışıldı ve yeni çağın yeni paradigmalarının ışığında 21. yüzyılda insan olmak ele alındı.

Yılın en ilham verici haftasında yine dünyanın dört bir yanından alanında uzman konuşmacılarla güncel trendler, global meseleler, araştırmalar ve vaka çalışmaları masaya yatırıldı. Yazar ve müzisyen Zülfü Livaneli, sanatçı Refik Anadol, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cem Yılmaz, belgesel yapımcısı Coşkun Aral, Wikipedia’nın kurucu ortağı Jimmy Wales, müzisyen Haluk Levent, oyuncu Engin Akyürek, yazar Andre Aciman, filozof Prof. Renata Salecl, analist Brian Solis, fütürist Bernard Marr, MANGA, teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu, MasterCard CMO’su Raja Rajamannar ve diğer birçok iletişim, teknoloji, pazarlama ve kültür alanında dünyada önde gelen isim, Brand Week Istanbul izleyicisi ile öngörülerini, analizlerini ve ilham verici hikâyelerini paylaştı.

9 Kasım’da Müze Gazhane’de İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan Brand Week Istanbul, 10-11-12 Kasım tarihlerinden Zorlu PSM’de gerçekleşen seminerler, oturumlar, söyleşiler, lansmanlar, ödül törenleri ve konserler ile devam etti.

Brand Week Istanbul 2021’deki içeriklere online olarak ulaşmak mümkün. Brand Week’e daha önce kayıt yaptırdıysanız ve tekrar seyretmek istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Tıpkı etkinlik sürecinde olduğu gibi, Canlı Yayın – Brand Week Istanbul adresine mevcut kullanıcı adresinizle giriş yapın, tüm yayınları istediğiniz kadar izleyin.