Yaşamı tüm bileşenleri ile yeniden düşünme ve kurgulama zamanı geldi. Pandemi ile birlikte ivmesi artan dijital dönüşüm hem iletişimi hem de iş yapış modellerini geri döndürülemeyecek biçimde bir adım öteye taşıdı. Yaratıcılık; yapay zekâ ürünü eserlerle ve algoritmalarla tekrar sınanıyor.  Markalar, hızı yakalamanın ötesinde gündem belirleyici bir rol üstlenmek için yarını şekillendirecek trendlerle olan etegrasyonularına odaklanmış durumdalar. Global ekonomik belirsizlik, girişimciliği yaratıcı stratejilerin ve riskten uzak yöntemlerin kıskacına sürükledi. Bütün bu baş döndürücü gelişmeler yarını yeniden kurgulayacak.

İşte bütün bu nedenlerle biz de yeniden başlıyoruz… Pandemide duraklayan hayatımızda yeni başlangıçlar yapıyoruz. Bu yüzden, zaman şimdi sıfırlanma zamanı… Brand Week Istanbul 2022’de önümüzdeki süreçte karşımıza çıkacak büyük değişim ve yenilenmeyi konuşacağız, kısaca “Time To Reset” diyeceğiz. İletişimden ticarete, kültürden ekonomiye geleceği üzerine inşa edeceğimiz trendleri, yarına yön verecek tüm gelişmeleri alanında uzman isimlerle ve araştırma sonuçlarıyla ele alacağız.

Bu sene 10’uncusu gerçekleşecek olan, dünyanın yaratıcı liderlerini bir araya getiren yılın en ilham verici haftası 7 Kasım’da başlıyor! Geleceğe yön verecek trendleri yaratıcı isimlerle keşfe çıkmak için Brand Week Istanbul 2022’de yerini almak için hemen tıkla