Portfolyo Buluşmaları

Portfolyo Buluşmaları 1
Creative Society

Brand Week Istanbul, bu yaz tasarımcı gençleri, Creative Society üyeleri ile buluşturuyor.

7 Temmuz – 27 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek buluşmalarda, genç tasarımcılar Türkiye’nin en yaratıcı profesyonellerinin oluşturduğu Creative Society üyelerine online platformda portfolyolarını sunma fırsatı bulacak.

Temmuz ayı boyunca, haftanın bir günü online olarak gerçekleşecek toplam yüze yakın oturumda, üniversitelerin tasarım bölümlerinde eğitimlerini sürdüren 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile junior art direktörler, çalışmalarını sektörün yaratıcı profesyonellerine sunma fırsatı yakalayacaklar.

Portfolyo Buluşmaları’na katılan tasarımcılar aynı zamanda Brand Week Istanbul’daki oturumlara öğrenci kategorisinde katılma şansı da elde edecekler.

Kontenjanın sınırlı tutulduğu etkinliğe katılmak için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2020.

Creative Society Mentorları

 • Alemşah Öztürk, 4129Grey’in Chief Happiness…
  ALEMŞAH ÖZTÜRK

  ALEMŞAH ÖZTÜRK

  Chief Happiness Officer, 4129Grey

  Alemşah Öztürk, 4129Grey’in Chief Happiness Officer’i, 41?29! 2007 yılında kurdu. İlk 5 yılında Türkiye’nin en başarılı ve ödüllü dijital reklam ajansı haline gelen 41?29!, bu başarıları sayesinde WPP’nin dikkatini çekti ve 2012 yılında WPP network’ünün bir parçası haline geldi. 41?29!’u kurmadan önce sektörde 2 farklı ajans kuran, 24 yaşında Türkiyenin en genç kreatif direktörü ünvanını alan ve fark yaratan projelere imza atan Öztürk, 20 yıldır ajanslarıyla ürettiği işlerle dünyanın en önemli yaratıcılık yarışmalarında,özellikle Cannes Lions, Clio ödülleri, D&AD, Webby ödüllerinde başarılarıyla ses getirdi. Bu global yarışmalarda, özellikle Cannes Lions’da jurilik göreviyle de Türkiye’yi temsil etmiştir. Özellikle sosyal medyayı çok aktif kullanan Öztürk, 250.000 twitter takipçisine, pazarlama ve dijital iletişim, şirket kültürü ve dijital transformasyon konusunda yazdığı yazılarla ulaşmaktadır. Son 15 yıldır TEDx’de dahil, ulusal ve uluslararası bir çok farklı organizasyonda konuşmalar yapan Öztürk, yazılarını http://medium.com/@alemsah sayfasında toplamaktadır. Amerikan başkan yardımcısı Joe Biden tarafından Türkiye’nin örnek girişimcilerinden gösterilen Alemşah Öztürk, genç girişimcilerle yakın çalışmalarını sürdürmekte ve onlara akıl hocalığı yapmaktadır. Aktif bir girişimcilik hayatı yanısıra son 4 – 5 yıldır melek yatırımcı olarak Türkiye’nin girişimcilik ruhunu geliştirmeye çalışmaktadır. Mayıs 2015 itibariyle 41?29! ve GREY Türkiye ofisleri Alemşah Öztürk’ün yönetimi altında birleşmiş, yeni nesil tamamen entegre bir ajans yapısı ile markalara uçtan uça iletişim stratejileri ve çözümleri sunmaktadır. Alemşah Öztürk, Kabataş Erkek lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Kreatif projelerle çalışmadığı ve danışmanlık yapmadığı zamanlarda, yeni kitabını bitirmeye çalışmakta, farklı yerli ve yabancı dergiler için yazı yazmakta ve hala oyun oynamaktadır.

 • 1980’de doğdu. İngiliz Dili ve Edebiyatı…
  ALİ MUSA PAÇA

  ALİ MUSA PAÇA

  Ajans Başkanı, PUNCH BBDO

  1980’de doğdu.
  İngiliz Dili ve Edebiyatı okudu.
  2007’de rabarba’yı, 2013’te Punch’ı kurdu.
  2014’te oğlu Uzay’ın iki yapımcısından biri oldu.
  Arada ödüller aldı, çok kötü gitar çaldı, bir de boks yaptı. Halen ressamların çizebilen işsizler olduğuna inanıyor.

 • İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi…
  BERKAY ÖZAY

  BERKAY ÖZAY

  Yönetici Yaratıcı Yönetmen, MullenLowe Istanbul

  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Berkay Özay, 2007 yılında Reklam Yazarı olarak çalışmaya başladı.
  Sanart ve Gram İstanbul’un ardından 5 yıl boyunca Medina Turgul DDB’de reklam yazarlığı yaptı. Ardından 3 yılı aşkın bir süre TBWA’de Yaratıcı Grup Başkanı olarak görev aldı.
  2018 yılının Ocak ayında MullenLowe İstanbul ekibine katılan Berkay Özay, kariyerine Yönetici Yaratıcı Yönetmen olarak devam ediyor.

 • Türkiye’de reklamcılığın geleceğini…
  CAN FAGA

  CAN FAGA

  Executive Creative Director, Publicis

  Türkiye’de reklamcılığın geleceğini şekillendirecek 10 reklamcı arasında gösteriliyor. Sırasıyla Ogilvy, McCann, Rafineri, DDB&Co. ve Lowe’da çalışan Faga, Publicis İstanbul’un kreatif sorumluluğunu üstlenmiş durumda. Yerli ve yabancı birçok festivalden başarıyla dönmesinden mütevellit, ödüllerden yana iyi bir mal varlığı bulunuyor. Evli, iki kız babası.

 • 1976 yılında İstanbul’da doğdu. 1991…
  CEM AKAR

  CEM AKAR

  Kurucu Ortak & Kreatif Direktör, Titrifikir

  1976 yılında İstanbul’da doğdu. 1991 senesinde Maçka Akif Tuncel End. Meslek Lisesi Dekoratif Sanatlar Bölümünde okudu. Grafik Tasarımcı olmaya karar verdi ve 1994 senesinde M.S.G.S.Ü. Grafik Bölümünü kazandı. Reklamcılık mesleğine 1997 senesinde henüz öğrenciyken 3. Kuşak’ta başladı. 2013 yılına kadar sırasıyla Tayfa, Ogilvy&Mather, Young&Rubicam/Reklamevi, Alametifarika ve Güzel Sanatlar Reklam Ajanslarında çalıştı. Bu ajanslarda sanat yönetmeni, yaratıcı grup direktörü ve kreatif direktörlük yaptı. 2013 yılının Haziran ayında Alametifarika’dan beri birlikte çalıştığı Kerem Kanık ile Titrifikir’i kurdu.

 • Cenajans Grey, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi,…
  EMRAH AKAY

  EMRAH AKAY

  Executive Creative Director, Cometomovida

  Cenajans Grey, Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi, Leo Burnett ve MullenLowe’da kreatif liderlik geçmişi var. Şu an CometoMovida ECD’si. Hatırlara kazınmış, bilinen onlarca büyük işe imza attı, en büyükler dahil yüzlerce markaya hizmet verdi. Cannes Lions, Epica, New York Festivals, Golden Drum, Eurobest dahil 100’ün üzerinde uluslararası ve ulusal ödül sahibi. Bir kitabı, bir de müzik albümü var.

 • 1980 İzmir doğumlu. Saint Joseph Lisesi’nden…
  ENİS ORHUN

  ENİS ORHUN

  CEO / Yönetici Kreatif Direktör, VMLYR Group C-Section

  1980 İzmir doğumlu. Saint Joseph Lisesi’nden sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek 2003’te University of Georgia’dan mezun oldu.

  2005’te C-Section’ı kurdu. 2011’de Plasenta’nın kurucuları arasında yer aldı. İnteraktif Pazarlama alanında eğitmen ve konuşmacı olarak etkinliklere katıldı.

  2011-2012 yıllarında Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2014’te MediaCat tarafından Yılın Reklamcısı seçildi. Young Lions, Kristal Elma ve Felis’te Dijital Jüri Başkanlığı yaptı.

  VMLY&R Group C-Section’da CEO ve Yaratıcı Kreatif Direktör görevlerini sürdürüyor.

 • Ergin Binyıldız İngiltere’de mühendislik…
  ERGİN BİNYILDIZ

  ERGİN BİNYILDIZ

  Kreatif Direktör, Havas Worldwide Istanbul

  Ergin Binyıldız İngiltere’de mühendislik eğitimi aldı. Ancak reklamcılığı tercih etti ve sektöre yazar olarak girdi.

  Saatchi, Publicis, Ogilvy ve Grey gibi çok uluslu ajanslarda farklı pozisyonlarda görev alan Ergin Binyıldız, halen Havas Kreatif Grup Türkiye’nin kreatif liderliğini yürütüyor.

  Çalışmaları yurtdışında pek çok ülkede yayınlandı. Beraber çalıştığı ekiplerle başta Cannes, Eurobest, D&AD, One Show, Clio, Epica, Effie, New York, Golden Drum olmak üzere, ulusal ve uluslararası prestijli yarışmaların çoğunda önemli başarılar elde etti. Yerli ve yabancı yarışmalarda jüri üyeliği yaptı.

 • Ankara Üniversitesi’nde Gazetecilik okudu.…
  ERTUĞ TUĞALAN

  ERTUĞ TUĞALAN

  Yönetici Kreatif Direktör, Medina Turgul DDB

  Ankara Üniversitesi’nde Gazetecilik okudu. Kariyerine 2006’da reklam yazarı olarak başladı. Bu yıllarda çektiği belgesellerle yönetmenlik dalında Altın Portakal, Altın Koza gibi ödüller kazandı. Belgeselleri yurt içi ve yurt dışı film festivallerinde gösterildi. 2008’de Medina Turgul DDB’de reklam yazarı olarak çalışmaya başladı. 2011’de Rafineri’de kısa bir süre çalıştıktan sonra Concept’e geçti. Burada güzel ve unutulmaz 5 yıl geçirdikten sonra Medina Turgul DDB’ye Kreatif Direktör olarak geri döndü. Cannes Lions, London International Awards, Epica, Eurobest, Golden Drum, Kristal Elma, Felis ve diğer ulusal yarışmalarda ekip arkadaşlarıyla birlikte sayısını hatırlayamadığı kadar ödül aldı. New York Festivals, Kristal Elma, Felis, Kırmızı gibi yarışmalarda jürilik yaptı. Halen Medina Turgul DDB’de Yönetici Kreatif Direktör olarak kariyerine devam ediyor.

 • Kısa süre önce C-Section’daki 10. Yılını…
  FATİH TÜYLÜOĞLU

  FATİH TÜYLÜOĞLU

  Kreatif Direktör, C-Section

  Kısa süre önce C-Section’daki 10. Yılını kutlayan Fatih Tüylüoğlu bu ajansta yazarlıktan, kreatif direktörlüğe giden roller üstlenmiştir.
  Son 2 sene grup şirketlerinden Plasenta’da da kreatif süreçleri yönetmiştir. Fatih Tüylüoğlu şu anda VMLY&R çatısı altında yönetsel pozisyonda bulunmaktadır.
  C-Section öncesinde Beyaz Show(2007-2019) için TV ile dijitali bağlayan kurgular çalışmış, bunun öncesinde de Wanda Digital (2006-2007) ajansında dijital kurgular hazırlamışır.
  Yaklaşık 15 yıldır global ve yerli markaların yaratıcı dijital süreçleri üzerine çalışmış, yerli ve yabancı bir çok ödül töreninden ödüllerle dönmüştür.

 • 1997 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar…
  HALUK ERKMEN

  HALUK ERKMEN

  Ajans Başkanı & Yönetici Kreatif Direktör, Puck Global

  10

  1997 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra sırasıyla Güzel Sanatlar/Bates, Medina Turgul/ DDB, RPM/RADAR, Manajans/JWT gibi uluslararası network ajanslarda sanat yönetmeni ve kreatif direktör konumlarında çalıştı. Bu süreç içerisinde hizmet verdiği markalar için yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce ödül kazandı. Ayrıca Kristal Elma, Kırmızı Basın, Grafikerler Meslek Kuruluşu, Arvak Açıkhava, Milliyet Cannes ödülleri, Young Lions Türkiye gibi birçok prestijli reklam ve tasarım yarışmasında jürilik görevi yaptı.

  Bugün, 2010 yılında kurduğu Puck Global Reklam Ajansı’nda ajans başkanı ve yönetici yaratıcı yönetmen görevlerini sürdürmektedir.

 • 1980 yılında İstanbul’da doğdu. 2003…
  İLKER ZAHARYA

  İLKER ZAHARYA

  Co-Founder/Executive Creative Director, BÜRO

  1980 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yazında stajyer olarak girdiği Medina Turgul DDB’den 2003 yazında Rafineri’ye geçti ve reklam yazarlığını bu ajanslarda öğrendi. 2009 yılında BÜRO’nun kurucu ortakları arasında yer aldı. Bugün halen BÜRO’nun ortağı ve yönetici kreatif direktörü olarak çalışmaya devam ediyor.

  Reklamcılık hayatı boyunca, adlarını duyduğunda ve işlerini gördüğünde onu hala heyecanlandıran isimlerle, 6 yıllı aşan Rafineri geçmişindeyse Murat Çetintürk’le yan yana çalışma şansını yakaladı. Yine bu süre zarfında çalıştığı ajanslara hem yurt içi hem de yurt dışından ödüller kazandırmayı başardı. Eurobest, Kristal Elma, Kırmızı, Felis, Arvak gibi yarışmalarda birçok kez jüri olarak görev aldı.

 • 1978’de Istanbul’da doğdu. 1997’de…
  KENAN ÜNSAL

  KENAN ÜNSAL

  Kurucu Ortak & Yönetici Kreatif Direktör, Muhabbet

  1978’de Istanbul’da doğdu. 1997’de başladığı kariyeri boyunca lokal ve global markaların iletişimlerini tasarladı. GMK tarafından iki kez “Yılın Grafik Tasarımcısı” seçildi. Çalışmaları uluslararası yayınlarda yayınlandı. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödül kazandı. 2015 Haziran ayında ortağı Emrah Karpuzcu ile Muhabbet’i kurdu. Toplam 22 markaya hizmet veren muhabbet 2017’nin çıkış yapan reklam ajansı seçildi.

 • 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Reklamcı…
  KEREM KANIK

  KEREM KANIK

  Ajans Kurucu Ortağı, Titrifikir

  1979 yılında İstanbul’da doğdu.
  Reklamcı olmaya karar verdiğinde henüz 14 yaşındaydı.
  İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olan Kerem Kanık, kariyerine 2004 yılında Alametifarika’da metin yazarı olarak başladı.
  Daha sonra aynı ajansta 2010 yılına kadar Kreatif Direktör olarak görev aldı.Burada Turkcell, Garanti Bankası, Ülker, Pınar, Pepsi, Toyota ve Digiturk markalarından sorumluydu. 2010 yılında Alametifarika’dan ayrılan Kanık, Yönetici Kreatif Direktör olarak Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi’de çalışmaya başladı.Burada da Eti, Sütaş, Vestel, Kia, Kent ve Uludağ markalarının yaratıcı süreçlerinden sorumlu olan Kanık, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi’deki serüvenini 2013 yılında noktaladı.

  Alametifarika’dan beri birlikte çalıştığı Cem Akar ile 2013 yılının Haziran ayında Titrifikir’i kurdu. Ekip arkadaşlarıyla birlikte Titrifikir’i, henüz 3.yılında Türkiye’nin en büyük bağımsız ajansları sıralamasında 6.lığa kadar taşıdı. Bugün Pepsi, Unilever, Ülker, Pınar, Lipton, Turkcell, Lay’s gibi markalar, Kerem Kanık’ın Titrifikir çatısı altında “Burada fikir patrondur” mottosuyla hizmet verdiği markalardan sadece bir kaçı.

 • 1973 doğumlu. İlkokul, lise ve üniversiteyi…
  KEREM ÖZKUT

  KEREM ÖZKUT

  Yönetici Kreatif Direktör, Concept

  1973 doğumlu. İlkokul, lise ve üniversiteyi alfabetik sırayla, Ankara, İstanbul ve Mersin’de okudu. BBDO, MedinaTurgul DDB, YR Reklamevi, rpm/Radar, gibi ajanslarda çalıştı. Canneslions, NY Festivals, Kristal Elma, Kırmızı, Felis gibi reklam festivallerinde jüri üyeliği yaptı. 2009’dan beri Concept’te.

 • 1970 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül…
  MERT KUNÇ

  MERT KUNÇ

  Kurucu Ortağı, Indie Istanbul

  1970 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okurken, Y&R Reklamevi’nde yaptığı staj ile 1992 yılında İstanbul’a geldi. RPM/radar ve Üçüncü Kuşak’ta çalıştı. 1999-2006 yılları arasında kendi ajansı Klinik’i kurdu. 2006-2015 yılları arasında Alametifarika ve Medina Turgul DDB’de yaratıcı yönetmen olarak Türkiye’nin en büyük ve en önemli markaları için çalıştı. Bu döneme kadar birçok ulusal ve uluslararası yarışmada ödüller aldı, jüri üyeliği yaptı. 2016 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu indieistanbul’da çalışmalarına devam eden Mert Kunç, evli ve iki çocuk babası.

 • Özge Güven, Mimar Sinan Güzel Sanatlar…
  ÖZGE GÜVEN

  ÖZGE GÜVEN

  Tasarım Direktörü, TBWA\Istanbul

  Özge Güven, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Grafik Tasarım bölümü mezunu, aynı bölümde Yüksek Lisans’a devam etti. Reklam sektöründen önce farklı tasarım stüdyolarında kurumsal kimlik tasarımı, yayın tasarımı, sergileme tasarımı, ambalaj tasarımı gibi alanlarda çalıştı. Hollanda’da geçirdiği süreçte Lava Design ve Ontwerpwerk’te multidisipliner projeler içinde yer aldı.

  İstanbul’da çeşitli kültür sanat kurumlarının iletişim tasarımları üzerinde çalıştı, çalışmaya devam ediyor. İKSV 3. Tasarım Bienali küratörleri tarafından davet edilen, bienalin iletişimini kuran tasarımcılardan biri oldu. 10 yıldır süren Yahşibey Tasarım Çalışmaları’nda workshoplara katıldı, proje yöneticiliği yaptı, bu bağlamda tasarım eğitimi üzerine düşünüyor, farklı disiplinleri ile yakın temasta kalmaya çalışıyor.

  2014 yılında TBWA/ Istanbul Sanat Yönetmeni olarak çalışmaya başladı. 2018 itibariyle TBWA Design community adlı departmanın kuruluşuyla Tasarım Direktörü olarak görev aldı. İşleri, European Design Awards, Epica, Goldan Drum, Dubai Lynx, Loerries, Kristal elma, Felis, Kırmızı GMK gibi yarışmalarda ödüllendirildi. Cannes Lions’ta iki kere kısa listeye girdi, son işlerde Fear & Fantasy Festival kimlik tasarımıyla Cannes Lions’tan Türkiye’nin Tasarım kategorisindeki ilk ödülü olan Bronz Aslan sahibi oldu. Felis Ödülleri 2018 / Üretimde Ustalık Bölümü’nde jüri başkanı olarak yer aldı.

 • Eskişehirli. Anadolu Üniversitesi, Güzel…
  PEMRA ATAÇ AÇIKTAN

  PEMRA ATAÇ AÇIKTAN

  Kurucu Ortak, Rabarba

  Eskişehirli. Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım bölümü mezunu. Y&R/Reklamevi, Rainey Kelly Campbell Roalfe/Y&R Londra, Alametifarika ve TBWA\Istanbul’da çalıştı.

  2008’de Tasarım ajansı Daniska’yı kurdu. Grafikerler Meslek Kuruluşu Sergisi’nde iki kere Eczacıbaşı Vakfı ‘Yılın Genç Grafik Tasarımcısı’ seçildi. 2013’te Rabarba’da yönetici kreatif direktörlük görevini üstlendi.

  Advertising Age’in tüm dünyada düzenlediği ‘Women To Watch’ tarafından Türkiye’nin fark yaratan 15 kadınından biri seçildi. Ekibi ile yaptığı işlerle Türk ve uluslararası yarışmalarda ödüller aldı. 2016 Cannes Lions’da juri üyesi oldu. Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi.

 • Aslında bilmeniz gereken tek şey, kendisiyle…
  SELİM ÜNLÜSOY

  SELİM ÜNLÜSOY

  Yönetici Yaratıcı Yönetmen, Ogilvy Istanbul

  Aslında bilmeniz gereken tek şey, kendisiyle işi olanların kariyerlerinin en iyi işlerini çıkarmaları için uğraştığı. Gerisi laf:

  Ogilvy İstanbul’un Yönetici Yaratıcı Yönetmenliğinin yanı sıra Avrupa İletişim Ajansları Birliğinin bir parçası olan EDCOM’un yönetim kurulu üyesi. Ogilvy İstanbul öncesinde Leo Burnett Moskova ve İstanbul, Lowe İstanbul ve DDB&Co.’da çalıştı ve ajansın Cannes Lions’da yılın en başarılı 3 ajansı olmasında önemli rol oynadı. Yerel ve global birçok markanın doğmasına, gelişmesine ve ilerlemesine katkıda bulundu.

  Selim’in çalışmaları Cannes Lions, Golden Drum, One Show, New York Festivals, London International Awards, Epica, Kristal Elma, Kırmızı gibi hem uluslararası hem de yerel festivallerde 60’dan fazla ödüle layık görüldü. Çalışmaları Beaux Art Magazine, Lüerzer’s Archive gibi birçok dergide yayınlandı. Ayrıca ulusal ve uluslarası yarışmalarda jüri üyesi olarak görev aldı.Farklı objeleri mat siyaha boyamanın dışında ajans ötesinde çeşitli dijital girişimler ve branding projeleriyle uğraşıyor.

 • Adanalı. İlkokul ve liseyi Mersin Toros…
  TAYLAN YAPICI

  TAYLAN YAPICI

  Kreatif Direktör, BLAB

  Adanalı. İlkokul ve liseyi Mersin Toros Koleji’nde bitirdi. ODTÜ’de mühendislik okuduktan sonra girdiği Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü’nden mezun oldu, Bilgi Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı.

  Ankara’da birtakım heyecanlı ancak başarısız girişimlerin ardından, kısa süreli Movida Plus Map, TBWA/ISTANBUL, Kangaroo reklam ajanslarında; uzun süreli de TAYFA&WDO ya da değişen ismiyle BIG’de reklam yazarlığı ve yaratıcı grup başkanlığı yaparak birçok markaya hizmet verdi.

  Halen kurucu ortağı da olduğu BLAB’da yaratıcı yönetmen olarak bir şekilde hayatına devam etmektedir.

 • Kariyerine Manajans’ta stajyer olarak başlayan…
  ÜMİT TAŞLI

  ÜMİT TAŞLI

  Kreatif Direktör, Manajans JWT

  Kariyerine Manajans’ta stajyer olarak başlayan Ümit Taşlı, stajını tamamlamasının ardından Ajans Ultra’da sanat yönetmeni olarak görev aldı. Taşlı, DDB &Co., ardından sırasıyla TBWA\Istanbul, Team Red ve Manajans J. Walter Thompson’da geçirdiği 5 yılın ardından görevine Kreatif Direktör olarak devam ediyor.

 • Lunapark biletçiliği, tencere satıcılığı,…
  VOLKAN DALKILIÇ

  VOLKAN DALKILIÇ

  Executive Creative Director, Havas Istanbul

  Lunapark biletçiliği, tencere satıcılığı, öğretmenlik, yayınevi editörlüğü ve kitap çevirmenliği gibi farklı mesleklerden sonra, 2000’lerin başında reklamcılık hayatına reklam yazarı olarak Leo Burnett İstanbul’da başladı. İlk 5 yıldan sonra ikinci ajansı olan GREY İstanbul’a Group Head olarak transfer oldu. İkinci 5 yıl sonrası askerlik ve yüksek lisansı tamamlayıp üçüncü ajansı olan MullenLowe’a geçti ve kreatif direktör olarak Tayland’dan Fas’a, Mısır’dan İran’a, Rusya’dan Lübnan’a, farklı ülkeler için hazırlanan kampanyaları yönetti. 2017’de kısa bir süre dinlendikten sonra 2018’de kreatif direktör olarak 4129GREY’e katıldı, 2020 Şubat’ından bu yana Havas Istanbul’da Executive Creative Director olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

2019 Portfolyo Buluşmaları

Portfolyo Buluşmaları 24
Portfolyo Buluşmaları 25
Portfolyo Buluşmaları 26
Portfolyo Buluşmaları 27
Portfolyo Buluşmaları 28
Portfolyo Buluşmaları 29
Portfolyo Buluşmaları 30
Portfolyo Buluşmaları 31
Portfolyo Buluşmaları 32
Portfolyo Buluşmaları 33
Portfolyo Buluşmaları 34
Portfolyo Buluşmaları 35