Kendi alanlarında çığır açan, kariyerlerindeki başarıyı sosyal faydaya kanalize ederek kapsayıcı bir geleceğe katkı sunan çizgi dışı isimler, bu yıl bir kez daha Brand Week Istanbul izleyicisi ile buluşacak.

Bilim, sanat ve teknoloji alanında ortaya koydukları çalışmalarla geniş kitlelere ilham olan uzmanlar, kariyer yolculuklarında üstesinden geldikleri zorlukları ve başarıya ulaşırken deneyimledikleri kritik dönemeçleri tüm detaylarıyla yılın en ilham verici haftasında ele alacak.

Henüz bir üniversite öğrencisiyken başladığı oyunculuk kariyerine; moda tasarımcılığını, yönetmenliği ve sosyal girişimciliği ekleyen ödüllü aktris Fagun Thakrar, çok yönlü kariyerinde sosyal etkiyi ve toplumsal faydayı nasıl esas amaç olarak konumlandırdığını ve başarıya ulaşırken değer yaratmanın tüm yönlerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

Kariyerinde Pekin, Tokyo, Singapur, Kopenhag, Hong Kong ve Bangkok gibi global mutfakların derinliklerine inen ve Türkiye’de kurduğu restoran ile en prestijli restoran değerlendirmesinde 2 Michelin yıldızı alan şef Fatih Tutak, başarı öyküsünün arkasındaki motivasyonları ve bu uzun yolda karşılaştığı zorlukları Brand Week Istanbul sahnesinde anlatacak.

Hem tıp dünyasında hem de farklı endüstriyel uygulamalarda, icat ettiği mikro robotlar ve inovatif yapıştırıcılarla çığır açan, bilim dünyasının dünyaca etkili isimlerinden Profesör Metin Sitti, teknolojinin ve tasarımın bilimden nasıl beslendiğini ve geleceğin bilimsel atılımlarını Brand Week Istanbul’da açıklayacak.

Erken dönem kampanyalarından yararlanmak için tıklayın.