Yılın en ilham verici haftası 6-10 Kasım’da Zorlu PSM’de…

 

EFSANELERİN BİRLİKTELİĞİ “BRAND WEEK ISTANBUL 2017”NİN BİLETLERİ SATIŞTA

 

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, “Legends” temasıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne yerleşecek. “Her marka kendi efsanesini yaratmalıdır.” mottosundan hareket eden Brand Week Istanbul, dört gün boyunca yaratıcıları ve markaları ödüllendirecek. Yaratıcı endüstrilerin gelişmesine ilham kaynağı olacak ve iş dünyası için yeni fırsatlar oluşturacak Brand Week Istanbul’un biletleri www.biletix.com üzerinden satışa çıktı!

 

Türkiye’den dünyaya yayılacak ilham ve enerjinin her seneki buluşma noktası Brand Week Istanbul’un biletleri Biletix üzerinden satışa çıktı! “Legends” teması etrafında şekillenen, dört gününün her birini Legends of Marketing, Legends of Creativity, Legends of Entertainment ve Legends of Sports isimleriyle farklı başlıklara bölen Brand Week Istanbul’un biletleri, günlük olarak da temin edilebiliyor. Sektörün markalar ve yaratıcılar anlamında liderlerini ödüllendiren, markalar dünyasına ilham veren Brand Week Istanbul; aynı zamanda sektöre ve gençliğe yeni fırsatlar yaratmak misyonuyla öğrenciler için oldukça avantajlı bilet opsiyonu da sunuyor.

 

Pazarlama dünyasının guruları

Ödül törenleri, sergiler, yarışmalar,  gösterimler ve workshop’larla dopdolu bir program sunan Brand Week Istanbul 2017’nin 7 Kasım Salı günü gerçekleşecek Marketing Day’inde, Iron Maiden Grubunun Solisti Bruce Dickinson’dan Besin Fütüroloğu Dr. Morgaine Gaye’e; YouTuber Caspar Lee’den Marka ve Pazarlama Danışmanı Said Baaghil’e kadar birbirinden etkileyici konuşmacılar sahne alacak.

 

Yaratıcılığın izinde

8 Kasım Çarşamba günü, Creativity Day olarak Brand Week Istanbul ajandasında yerini alırken, Apple’ın efsanevi Kreatif Direktörü Ken Segall, Facebook Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sarah Personette gibi isimler katılımcılarla buluşacak.

 

Eğlencenin baş mimarları

Entertainment Day başlığında gerçekleşecek 9 Kasım Perşembe gününde Sagmeister & Walsh’ın Kurucu Ortağı ve Tasarımcı Stefan Sagmeister, The Big Issue Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni Baron John Bird gibi efsaneler ağırlanacak.

 

Spor dünyasının ikonları

10 Kasım Cuma günü Sports Day kapsamında FIBA Medya ve Pazarlama Hizmetleri Genel Direktörü Frank T. Leenders, Google Biletleme, Spor ve Canlı Etkinlikler Bölüm Başkanı Mike Lorenc ve Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm ve daha birçok konuşmacı katılımcılara ilham verecek.

 

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:  https://brandweekistanbul.com  

 

Bilgi için:

PRO İletişim Danışmanlığı                                            

0212 292 25 80

 

İdil Akın                idil@proiletisim.com

Serap Denk            serap@proiletisim.com

İnci Şirin                    inci@proiletisim.com

Taner Turna               taner@proiletisim.com

Büşra Soydemir        busra@proiletisim.com