Brand Week Istanbul

Rachel Lowenstein

Mindshare, Invention+ Ortak ve Yardımcı Direktör

person1Rachel Lowenstein

Mindshare, Invention+ Ortak ve Yardımcı Direktör || Mindshare, Partner and Associate Director on Invention+

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

Yer Aldığı Konuşma, Workshop ya da Etkinlikler

1 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

NELER YAPIYOR?

Mindshare’in medya inovasyonuna adadığı birim Invention+’ın Ortak ve Yardımcı Direktörü Rachel Lowenstein, görevi kapsamında General Mills ve Unilver’in saç ve cilt porföyündekiler başta olmak üzere birçok markanın Kuzey Amerika’daki inovasyon liderliğini yürütmektedir. Yine aynı unvan kapsamında, ajans; sese dair tüm konularda (audio, voice) Lowenstein’ın yönetimindedir. 

DAHA ÖNCE NELER YAPTI? 

Lowenstein aynı zamanda ajansın DE&I (Diversity, Equity, Inclusion) ve ERG (Employee Resource Group) birimlerinin ve medya sektörünü her açıdan daha dahiliyetçi kılabilmek adına ürün geliştirme odaklı çalışan ajans danışmanlığı firması The Collective’in de kurucu ortağıdır. The Collective’de üstlendiği liderlikle alanında bir ilk olan Inclusion Private Marketplace’i kurarak marjinalize edilen topluluklara hitap eden gazetecilik faaliyetlerinin desteklenmesini sağlamıştır.

BAŞARILARI / ÖDÜLLERİ 

Sektörün saygın kanaat önderleri arasında gösterilen Lowenstein’in içgörüleri Adweek, New York Times ve Campaign gibi yayınlarda yer almıştır.

Lowenstein medyadaki yaratıcılığının nişanesi olarak yakın zamanda Business Insider’ın 35 Under 35 Madison Avenue’nun Yükselen Yıldızları ve The Drum’un 50 Under 30 listelerine dahil edilmiştir. 2016’da Cynopsis Rising Star Award’a yine sektöre yaptığı katkılar sebebiyle layık görülen Lowenstein IAB Audio Council’ın üyeleri arasındadır.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle

Etiketler