Konuşmacı

Patrick Sweeney

Korku Gurusu ve Maceracı

Korku Gurusu ve Maceracı || Fear Guru and Adventurer

Patrick Sweeney

Korku Gurusu ve Maceracı

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Inc. Magazine, Patrick'i yaşayan en ilginç adamlardan biri olarak tanımlıyor. Patrick, bir korkak olarak büyüyen, şimdilerde milyoner olan bir girişimci ve bir “korku gurusu”. Uzun zaman boyunca hayatındaki utançlarını ve korkularını gizlemek için özenle oluşturulmuş bir imaj yaratmaya çalıştı. Kızı henüz 1 yaşındayken ve karısı 6 aylık hamileyken hayatını elinden almaya çalışan lösemi hastalığına yakalandı.Bu dramatik yaşam mücadelesi ona yaşam, aşk, mutluluk ve başarı hakkında düşündüğü her şeyin yanlış olduğunu kanıtladı. Bu deneyim; dehşete kapılmış bir pilotu şampiyon usta bir pilota dönüştürdü ve ilişkileri ve iş hayatı üzerinde hemen büyük bir etki yarattı.

Bir atlet olarak 2018'de dünyanın en zorlu bisiklet yarışı olan Race Across America'yı, Olimpik kürek denemesini 2. sırada tamamlamasından neredeyse 20 yıl sonra kazandı. 4 teknoloji şirketi kurdu, 8 patent aldı ve yaklaşık 50 milyon USD sermaye geliştirdi.

Patrick; tutku, mutluluk ve tatmin dolu ilham verici bir yaşam yaratmak ve yüksek bir performans için korkuyu yakıt olarak kullandı. Ailesi, arkadaşları ya da toplum tarafından belirlenen üst sınırları reddetme cesaretini öğrendiğinde hayatı tamamen değişti.

“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle