Konuşmacı creators-academy

Jon Williams

The Liberty Guild, Kurucu ve CEO

The Liberty Guild, Kurucu ve CEO || The Liberty Guild, Founder and CEO

Jon Williams

The Liberty Guild, Kurucu ve CEO

0 sonuç gösteriliyor

Özgeçmişi

Jon, The Liberty Guild'in Kurucusu ve CEO'sudur. En akıllı, en çok ödül alan bağımsız 400 yaratıcıdan ve stratejistten oluşan, yalnızca davetle girilebilen, A Listesi olarak geçen global güçlü bir ağa sahiptir.. '' Bu, tıpkı bir ajansın iyi yönleri gibi ancak dijital olarak 'yeni dünyamız için yaratıcı bir iş' haline dönüşmüştür.'' 'The Drum' jürisi kendilerine İş Dönüşümü Büyük Ödülü'nü verirken söyledikleri de buydu. Sektör lideri bir DE&I profiline, bir B Corp sertifikasına ve Heineken, P&G, Nestle ve WIZZ Air dahil imrenilecek bir müşteri listesine önderlik eden Freedom Works'ün işe yaradığı inancı üzerine kurulmuşlardır.

CEO 'dan daha ziyade bir yaratıcı olan Jon, Birleşik Krallık'ta üst düzey bir geleneksel reklamcılık yaratıcı departmanını yöneten ilk 'dijital yerli'ydi. Şimdiye kadar yayınlanan ilk interaktif TV reklamını, mobil özellikli ilk posterleri ve tüm zamanların en popüler FMCG uygulaması olan iPint'i geliştirmiştir. Kişisel çalışmaları Cannes, D&AD ve Effies dahil olmak üzere 300'den fazla uluslararası ödül kazanmış ve D&AD ve Cannes Lions da dahil olmak üzere hemen hemen tüm uluslararası ve yerel jürilerde defalarca yer almış veya başkanlık yapmıştır.

2007 yılında Gray London'ın rönesansını başlatmış ve ardından aynı şeyi EMEA genelinde yapmaya devam etmiştir. Yaratıcı açıdan, Yılın Küresel Ajansı'nın her geçen yıl en iyi performans gösteren bölgesi haline gelmiştir. Ayrıca, coğrafyanın kısıtlamalarına bakılmaksızın en iyi ekibi doğru işe yerleştirmelerine olanak tanıyan 2000 yılı güçlü bir pan-EMEA ortak oluşturma platformunu da devreye almıştır. Ve tüm bunların dışında Özgürlük Loncası doğmuştur.


“İletişim” başlığıyla ilgili içerikleri görüntüle