Sponsorship Opportunitie - Brand Week Istanbul
Sponsorship Opportunitie

Get more info about sponsorship opportunities.

Each year Brand Week Istanbul, the biggest business meeting in the EMEA region, brings together ground breaking artists, advertising executives, marketers and business people from marketing, media, arts and sports with over 32.000 participants.

Branding

Brand Week Istanbul’da yer alarak markanızı “Yılın En İlham Verici Haftası”nın önemli bir paydaşı olarak konumlandırın. Markanızı endüstride ve bölgede yükseltin.

30.000+ Katılımcı

EMEA bölgesinin en büyük iş ve markalar dünyası etkinliği Brand Week Istanbul’da ve dünyadan dört bir yanından gelen 30.000’den fazla katılımcı ile bir araya gelin.

Medya ve PR Etkisi

Sektör basınında ve sosyal medya kanallarında varlığınızla fark yaratın. Gündem olun, markanızın konuşulmasını sağlayın.

Etkileşim Yaratan Etkinlikler

Hedef kitleniz ve Brand Week Istanbul konukları için düzenleyeceğiniz lansman, basın toplantısı ya da parti gibi etkinliklerle etkileşimin ve sohbetlerin merkezinde yer alın.

Networking ve VIP Paketleri

İşinizi geliştirecek potansiyel partnerler ile tanışın. Alanında deneyimli yerel ve global isimleri, iş ortaklarınızla bir araya getirecek networking buluşmalarının ev sahibi olun.

Özel Odak Noktaları ve Deneyimler

Etkinlik mekânında kadın liderliği, geleceğin teknolojileri, wellbeing, sürdürülebilirlik ve yaratıcılık gibi başlıklar için ayrılmış özel lounge’ları sahiplenin; gündeminiz ve hedef kitlenizle uyumlu, anlamlı deneyimlerin buluşma noktası olun.

Sahne
Yıldızları

Sektöre ilham veren konuşmalarda şirketinizin projelerini anlatma fırsatı yakalayın. Topluma ve iş dünyasına yaratıcı uygulama ve vizyoner girişimlerle değer katın.

Yarışmalar ve Ödül Törenleri

Felis Ödülleri, Fark Yaratan Kadınlar, Lovemarks gibi sektöre değer katan seremoni ve yarışmaların bir parçası olun. Uzman ekibimizin desteğiyle, etkinlik günlerine özel tasarlanmış yarışmalarla Brand Week Istanbul’a oyun ve eğlence katın.

Öğrenciler ve Genç Profesyoneller

Sektörünüzün geleceğinde rol oynayacak öğrencilerle ve genç profesyonellerle tanışın; sunum ve projelerini yakından dinleyin. Ülke ve bölgenin gelecek liderlerine, geri bildirim ve önerilerinizle rehberlik edin.

Konuyla ilgili, Reklam ve Etkinlik Satış Direktörümüz Aysun ZEREN KANGI ile iletişime geçebilirsiniz.
aysunzeren@kapital.com.tr
0212 282 26 40 / Dahili:158