ZUHAL GEZER DEMİRCİ

ZUHAL GEZER DEMİRCİ 1

Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü Jüri Üyesi

- Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) Başkanı

1973 yılında Adana’da doğdu. Doğrudan Pazarlama ile öğrenciyken tanıştı. P&G’nin saha çalışmalarında AVC Adana bölgesine bağlı birçok ilde, saha dağıtım aktivitelerinde görev aldı.

1996-2001 yıllarında Ege bölgede P&G, Unilever, Coca&Cola gibi uluslararası firmaların Saha aktivitelerini İzmir Bölge Müdürü olarak yönetti. 2001’de İstanbul’da proje yöneticisi, sonrasında pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı ve şirket ortağı oldu. Çalışma hayatına paralel bir şekilde işletme eğitimini 2005’de başarıyla tamamladı.

2007 yılında ilk şirketi Kayra Grup’u kurdu.

Saha ve satış noktası pazarlamasında sektörde önemli bir yere sahip bir doğrudan pazarlama ajansı olan Kayra Grup, Philips, Garanti Bankası, TPVision, Karaca, Emsan gibi pek çok yerel ve uluslararası markaya hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiği projelerle doğrudan pazarlama alanında son altı yılda onyedi ödül kazanarak başarılarına devam etmektedir.

Kristal Elma Yarışması 2014 – 2015,

Doğrudan Pazarlama Seçici Kurul Üyeliği

DP Ödülleri (Doğrudan Pazarlama Ödülleri) 2014 Jüri Üyeliği

En son, DP Ödülleri 2016 Jüri Başkanı

Kristal Elma Yarışması 2016 Jüri Başkanı

Felis Ödülleri 2017 Jüri Üyeliği

Prida İletişim Ödülleri 2018 Jüri Üyeliği gibi sektörde görevler aldı.

Kayra Grup’un Kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı olarak görevini sürdüren Zuhal Gezer Demirci ayrıca 2017’de Doğrudan Pazarlama ve İletişimciler Derneğinde (DPİD) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Kreatif Meclis üyesidir.

DPİD’i temsilen, sektör çalışanlarını ilgilendiren meslek kodu çalışmalarında ÇSGB, MYK ve ATO ile birlikte sektörün gelişmesi ve tanımlanması için aktif olarak görev almaktadır.