TÜLİN KARABÜK

TÜLİN KARABÜK 1

Girişimci, 90Fit Melek Yatırımcı, Meditasyonapp Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi,Türk Tuborg ve Mutlu Akü

2018 Yılına kadar Arçelik Global Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Turkcell Satış & Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Superonline (Tellcom)Genel Müdürü,  İnteltek(İddaa), Bilyoner, Superonline Yönetim Kurulu Başkanı, Astelit Yönetim Kurulu Üyesi, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Danışmanı

Arçelik döneminde Beko markası  Avrupa’da Pazar payını en çok artıran marka olmuş ve toplam solo pazarında 1.liğe yükselmiştir. Avrupa’nın en önemli pazarlarında çok önemli başarılara imza atarak İngiltere’de 8.likten 1.liğe, Polonya’da 18.likten 1.liğe, Fransa’da 25.likten 3.lüğe, İspanya’da 38.likten 3.lüğe yükselmiştir.

Turkcell döneminde, Turkcell’in 2,3 milyon olan abone sayısı 23,4 milyona çıkmış ve şirketin pazar payı %67’ye ulaşmıştır. Turkcell, pazara iki yeni operatör girmesine rağmen, 2001 yılındaki ciro payını %75 oranında koruyarak toplam cirosunu 2004 yılında 3,7 milyar dolara çıkarmıştır. Aynı dönem Turkcell ve Hazırkart, Türkiye’de en beğenilen GSM markaları seçilmiştir.(Trend).

ÖDÜLLERİ

‘’Marka yaratmak”, Reklamcılar Derneği Büyük Ödülü

“Müşteri Programı ile Yolculuk”,The Customer Relationship Management Institute Büyük Ödülü

Türkiye’nin En iyi 25 Pazarlama Yöneticisi, Capital

Telekomünikasyon Sektörünün En Başarılı İş Kadını, Dünya Gazetesi

Türkiye’nin En Güçlü 30 İş Kadını, Capital

Türkiye’nin En Yaratıcı 50 İş İnsanı, Mediacat Online

Karabük profesyonel iş hayatından ayrıldıktan sonra 90Fit platformunu kurarak, aktif beslenmeyi yani mental ve bedensel faydayı optimize eden beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek, yaymak üzere çalışmalara başlamıştır.