SEÇİL ÜNLÜSOY TAŞARKAN

SEÇİL ÜNLÜSOY TAŞARKAN 1

Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Üyesi

- Türkiye İş Bankası Pazarlama İletişimi Birim Müdürü

İş Bankası Pazarlama İletişimi Birim Müdürü olan Seçil Ünlüsoy Taşarkan kariyerine 1997 yılında İş Bankası’nda başlamıştır. Görevine uluslararası bankacılık alanında başlayan Ünlüsoy Taşarkan, kısa bir süre sonra bireysel bankacılık alanına geçmiştir. 1

999 yılında şubelerin satış odaklı performanslarını geliştirmeye yönelik projede görev almış, arkasından Maximum Kart’ın hayata geçmesinde rol almıştır. Ödeme sistemleri alanındaki tecrübesine Maximiles markasını da dahil etmiş, 2008 yılı itibari ile de ödeme sistemleri ve tüm bireysel bankacılık ürünlerinin pazarlama iletişiminden sorumlu birimin yöneticiliğini üstlenmiştir.

İş Bankası markasının yanı sıra Maximum, Maximiles, Maximum Tema Kart, Maximum Müzekart, İş’te Üniversiteli, MercedesCard, Yüz Yüze Bankacılık, İşCep, Cinemaximum, Kitemaximum, Kumbara, Workup ve Maxi markaları altında bankanın bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri ile dijital dönüşüm kapsamına giren çalışmalarının pazarlama iletişiminden sorumlu birim müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.

Özel Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nde tamamlayan Seçil Ünlüsoy Taşarkan, evli ve 13 yaşında bir kız çocuk annesidir.