KEREM AYIRTMAN

KEREM AYIRTMAN 1

PR Bölümü Jüri Üyesi

- Communication Partner Ajans Başkanı

Kerem Ayırtman, İstanbul, Viyana ve Berlin Üniversiteleri’nde iletişim yönetimi eğitimi aldı ve yüksek lisans yaptı.

Avusturya ve Almanya’da, FMCG, telekomünikasyon ve finans sektörlerinde pazarlama iletişimi projelerinde araştırma görevlisi ve proje yönetmeni olarak çalıştı.

Türkiye’ye döndükten sonra iletişim danışmanı olarak; Bosch, BASF, Eni, Google, Merrill Lynch, Media Markt, T.C. Merkez Banaksı, Nestlé, OMV gibi markalara hizmet verdi.

Daha sonra, strateji, iş geliştirme ve iletişimden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak Nestlé Türkiye liderlik ekibine katıldı. Kurum markası ve ürün markalarının entegrasyon sürecini yöneten Ayırtman, şirket birleşmesi ve satın alma projelerinin de sorumluğunu üstlendi.

2010 yılında global bir pozisyona transfer olan Ayırtman, 23 ülkede dünyanın en değerli markalarından biri olan NESCAFE® markasını yönetti. Global marka yönetimi takımının da üyesi olarak, gelişmekte olan pazarlar için pazarlama ve iş stratejileri geliştirdi.

Kerem Ayırtman halen, bünyesinde, Barilla, GSK, Netflix, Kia, Sensodyne, Haribo, Letgo, Allergan, Abbvie, BMS, Koç Sistem, Otokar gibi ulusal ve uluslararası markalara hizmet veren ve Ortadoğu’nun en başarılı 5 ajansı arasında gösterilen Communication Partner’ın kurucularından ve Ajans Başkanı.