ERHAN ALİ YILMAZ

ERHAN ALİ YILMAZ 1

Mindfulness Alliance & Mindfulness Academy, Kurucu Ortağı

Erhan 2004 yılından bu yana Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde McCann ve DDB gibi dünyanın en iyi reklam ajanslarında creative director olarak çalıştı., Diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında nörobilime olan merakı onu Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından katıldığı eğitimler sonrası uyguladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı. Mindfulness’ın insan hayatındaki kullanım alanlarının zenginliği ve kolektif bilince yapabileceği pozitif etkilerinin sıradışı potansiyeli onu çok heyecanlandırdı.

Sonrasında Türkiye’yi Mindfulness ile tanıştırmak ve insanların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı halini aldı.

Bu amaçla 2015 yılında Mindfulness Academy’i kuran Erhan, 2016 yılından bugüne Türkiye’de ve uluslararası alanda 1500’ü kurumsal yönetici olmak üzere 11.000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı.

Erhan Ali Yılmaz bugün Mindfulness Alliance Avusturya’da mindfulness eğitim programlarını tasarlıyor ve Mindfulness Academy’de yurt içi ve yurtdışında mindfulness temalı seminerler vermeye devam ediyor.