DİDEM HİÇYORULMAZLAR

DİDEM HİÇYORULMAZLAR 1

Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü Jüri Üyesi

- Akiş GYO A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü

İş yaşamına, 1996 yılında aile şirketi olan Mert Metal Ltd. Şti.’de başlamış olup 2004 yılına kadar çalışmaya devam etmiştir. Mert Metal Ltd. Şti.’de Finans Bölümü’nde Uzman ve  Yönetmen pozisyonlarında görev yapmıştır.

2004-2009 yılları arasında ise Yapı Kredi Koray GYO A.Ş.’de sırasıyla Satış Uzmanı ve Satış Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

2009 yılında Akkök Holding bünyesinde bulunan Akiş GYO A.Ş. ekibine katılmıştır. 2009-2017 yılları arasında Akiş GYO A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışmış olup, 2017 yılından bu yana Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Didem Hiçyorulmazlar, Mimar Sinan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden 1998 yılında mezun olmuştur. ICSC (International Council of Shopping Centers) ve ULI (Urban Land Institute) üyesi olan Hiçyorulmazlar ayrıca Sabancı Üniversitesi Gelişim Programlarına katılmıştır.

Akiş GYO A.Ş. bünyesindeki alışveriş merkezleri pazarlama ekipleriyle birlikte hayata geçirdikleri projelerle ulusal ve uluslararası yarışmalardan toplam 160  ödül almıştır. 1975 İstanbul doğumlu olup, evli ve 1 çocuk annesidir.