AYŞENUR AYDIN

AYŞENUR AYDIN 1

Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü Jüri Üyesi

- OPET Kurumsal İletişim Müdürü

Basın, iletişim ve halkla ilişkiler sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Ayşenur Aydın, 2006 yılından bu yana OPET Petrolcülük A.Ş Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyor.

İş hayatına Dünya Gazetesi’nde ekonomi muhabirliği ile başladı. Daha sonra Türkiye’nin ilk halkla ilişkiler şirketlerinden IMAGE ve Strateji Tanıtım Organizasyon şirketleri ile iletişim sektörüne adım attı. Ajans tecrübesinin yanına kurum tecrübesi eklemek üzere sırasıyla LC Waikiki ve Capitol Alışveriş Merkezi’nde Basın-Halkla İlişkiler Direktörlüğü ardından PRO İletişim Danışmanlığı’nda Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve TV bölümünden 1990 yılında mezun oldu. TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) ve KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesidir.  Üniversite ve eğitim kurumlarının davetlisi olarak sektörel bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta ve IFC ADLER ekolü ile koçluk çalışmaları yapmaktadır. Evli ve bir kız çocuk annesidir.