ARDA KUTSAL

ARDA KUTSAL 1

Webrazzi, Kurucu/CEO

Endüstri mühendisliği lisansı ve MBA derecesine sahip Arda Kutsal, Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi’nin kurucusudur.

Geçmişte BT ve proje yöneticisi olarak önde gelen şirketlerde yöneticilik yapan Kutsal, Argentum Ventures yatırım firmasında Teknoloji Yatırım Yöneticisi olarak görev yaparken Webrazzi’yi kurdu. Mevcut pozisyonuyla eşzamanlı olarak Webrazzi’de yerel ve bölgesel internet pazarına ilişkin yorum, analiz ve haberleri yayımlamaya başladı.

Kısa sürede alanında en bilinen yayın haline gelen Webrazzi, Arda Kutsal’ın yerel ve bölgesel internet girişimleri, yatırımlar, strateji ve pazarlama konularında danışılabilecek en donanımlı isimlerden biri olarak konumlanmasına yardımcı oldu.

Kutsal, bugün deneyim ve birikimini Webrazzi çatısı altında farklı uzmanlık alanlarında düzenlenen konferanslar ve yılda bir kez gerçekleşen kapsamlı ve uluslararası katılımlı Webrazzi Summit etkinliği yoluyla da paylaşmaya devam ediyor.

Arda Kutsal, Fortune dergisinin 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ve 2016  yıllarında belirlemiş olduğu ‘40 yaş altı 40’ listesine dahil edilmiş, Webrazzi’yle birlikte Forbes Türkiye’nin Ekim 2010 kapak konusu olmuştur.