ALPER GÜNAYDIN

ALPER GÜNAYDIN 1

Deloitte Danışmanlık, Türkiye Blockchain Lideri & Direktör

Alper, Deloitte Danışmanlık’ta müşterilerine Direktör olarak hizmet sunmaktadır. Şirketlerin kurumsal stratejilerinin belirlenmesi ve yeniden yapılandırılması alanında 12 yıllık deneyimi bulunmaktadır. Kompleks ve büyük ölçekli programların yönetimi, hedef faaliyet modellerinin tasarlanması, dijital dönüşüm, analitik uygulamaların geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi alanında tecrübe sahibidir. YASED ve TÜSİAD çalışma gruplarının aktif bir üyesi olarak, regülatif gelişmeler, pazar koşullarındaki değişikliler ve yeni trendler konusunda öngörüler sağlamaktadır. Sektör spesifik birçok rapor ve makalesi bulunmaktadır.

Deloitte Türkiye’de Blockchain inisiyatiflerine liderlik etmektedir ve Blockchain Türkiye Platformunun kuruluşunda çalışmalar yapmıştır. Yapay zeka ile tahminlemeden optimizasyona, veri analitiğinden müşteriye özel risk yönetim araçları geliştirilmesine kadar farklı alanlarda teknoloji ve inovasyon projeleri gerçekleştirmiştir.

Alper Günaydın, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümünden Lisans ve Yüksek Lisans derecelerine sahiptir.