MediaCat Store

MediaCat Store 1

Brand Week Istanbul, sivil toplum çalışmalarını desteklemek adına anlamlı bir çalışmaya ev sahipliği yapıyor.

MediaCat, geçtiğimiz yıl Brand Week Istanbul bünyesinde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesi için gerçekleştirdiği çalışmayı bu yıl da devam ettiriyor.

ÇYDD’nin Anadolu’daki kız öğrencilerin eğitimine katkıda bulunmak için başlattığı sosyal sorumluluk hareketine MediaCat Store projesi ile destek veren kurum, Brand Week Istanbul kapsamında kurulacak özel alanda, kendi markaları için oluşturulacak ürünlerin satışını gerçekleştirecek. Bu satıştan elde edilecek gelir ise projeye bağışlanacak.

Türkiye’nin en önemli kreatif tasarımcılarının çalışmaları, Kapital Medya temalı kupa, t-shirt, şapka, bloknot ve bez çanta ürünlerine yerleştirildi.

Bununla birlikte destek, yalnızca özel tasarım ürünlerle sınırlı tutulmadı. Brand Week Istanbul katılımcıları, Alametifarika’nın kurucusu ünlü reklamcı Uğurcan Ataoğlu’nun yeni kitabı “52 Cuma Hutbesi” ’ni alarak da “Anadolu’da Bir Kızım Var” projesine katkı yapabilecek.

 

MediaCat Store, aşağıdaki kreatif tasarımcıların desteğiyle hayat buldu:

Alametifarika Kurucu – Ortağı Uğurcan Ataoğlu

Muhabbet Ajans Kurucu Ortağı – Kenan Ünsal

TBWA\Istanbul Tasarım Direktörü – Özge Güven

Karikatür ve Grafik Sanatçısı – Gürbüz Doğan Ekşioğlu

Ajans Ultra Eş Başkanı – Hakkı Mısırlıoğlu

Puck Global Kreatif Direktörü – Haluk Erkmen

 

Brand Week Istanbul’da özel fiyatlarla satışı yapılacak MediaCat Store ürünlerini Hepsiburada.com’da yer alan online mağazadan da satın alabilirsiniz.

MediaCat Store 2