E-Commerce Excellence Online Eğitim Programı 2020

E-Commerce Excellence Online Eğitim Programı 2020 1
E-Commerce Excellence Online Eğitim Programı 2020 2

E-ticarette bir üst seviyeyi hedefleyenleri sektörün en önemli temsilcileri ile buluşturacağımız, MediaCat & Facebook işbirliği ile hayata geçecek online e-ticaret eğitim programımız  “E-Commerce Excellence” başlıyor.

13 Ağustos – 10  Eylül tarihleri arasında e-ticarete ilgi gösteren kişiler için hem kariyer hem de girişimcilik fırsatları sunacağımız bu eğitim kapsamında katılımcılarımız, online alışverişte yükselen sektörlerden son trendlere, dijital pazarlamadan deneyim tasarımına, e-ticaretin tüm inceliklerini uzmanlarından dinleme şansına sahip olacaklar.

5 Hafta sürecek E-Commerce Excellence Programı, Perşembe günleri 13:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Programı tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir.

Kontenjanımız 40 kişi ile sınırlıdır.

Ayrıntılı bilgi için; contact@kapital.com.tr

Eğitmenler

 • 1991 senesinde Galatasaray Lisesi’nden ve 1995…
  BOĞAÇ GÖNCÜ

  BOĞAÇ GÖNCÜ

  HUB GSYO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili & Genel Müdür

  1991 senesinde Galatasaray Lisesi’nden ve 1995 senesinde İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Bölümünden mezun olan Boğaç Göncü, kariyerine Koç Finansal Kiralama A.Ş.’de (1996-1999) Pazarlama alanında başladı.

  2000-2002 arasında Koç Tüketici Finansmanı A.Ş., 2004-2011 arasında Turkcell ve 2012-2013 arasında Türk Telekom’da yine Pazarlama alanında çeşitli yönetim kademelerinde görev alan Boğaç Göncü, 2013-2018 arasında Dünya’nın en büyük 4. Online Pazaryeri olan sahibinden.com’da, 2018-2019’da ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’de ve 2019-2020’de Detur – Tatil Seyahat Turizm A.Ş.’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

  Temsil ettiği markalara ulusal ve uluslararası alanlarda 100’den fazla ödül kazandırmış pazarlama ekiplerine liderlik eden Boğaç Göncü, 2017 senesinde Capital Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi 30 Pazarlama Yöneticisi arasında ve 2018’de Fortune TR & Nielsen tarafından Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su arasında gösterilmiş, aynı yıl Londra’da Stevies Business International tarafından (Dünya’da) Yılın 2. En İyi Pazarlama Yöneticisi seçilmiştir.

  2020 Mart itibari ile Hub GSYO Genel Müdürlüğü yapan Boğaç Göncü, halen Bircom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği ve Detur Yönetim Kurulu Danışmanlığı yapmaktadır.

 • 1978 Adana doğumlu olan Emre Ekmekçi, Tarsus…
  EMRE EKMEKÇİ

  EMRE EKMEKÇİ

  ETİD ve TOBB E-Ticaret Meclisi E-İhracat Komitesi Başkanı

  1978 Adana doğumlu olan Emre Ekmekçi, Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun oldu. 1999 yılında University of Southern California’da Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra çalışma hayatına, Los Angeles’ta film, müzik ve eğlence endüstrilerine servis veren global bir pazarlama ajansında başladı. Ajansın iç iş akışlarından ve global iş geliştirmesinden sorumlu yöneticilik görevlerinde bulundu. Hong Kong, Şanghay, Londra ve Paris’teki ofislerinin kurulum ve geliştirilmesinden sorumlu olarak global tecrübe edindi. Daha sonra New York’da Columbia Business School’da  MBA’ini tamamladı. 2010 yılı Mart ayında European Founders Fund ve Rocket Internet grubu ile CityDeal çatısı altında grup satınalma sektöründe Türkiye’de öncü olan  Sehirfirsati.com’u kurdu. Sehirfirsati.com’un Groupon.com bünyesi altında girmesinden sonra  1,5 sene boyunca Groupon/Sehirfirsati.com Türkiye Genel Müdürü ve Doğu Avrupa Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2011-2016 yılları arasında Doğan Online Şirketler Grubu’nda yeni yatırımlardan sorumlu İş Geliştirme Bölüm Başkanı olarak görev yaptı.  2016-2019 yılları arasında Turkiye’nin öncü e-ticaret platfromu olan Hepsiburada.com’un Ticari Grup Başkanı ve Uluslarası Grup Başkanlığı görevlerini yürüttü. Halen Elektronik Ticaret İşletmeciler Derneği (ETİD) Başkanlığı ve TOBB E-Ticaret Meclisi E-İhracat Komitesi Başkanlığı rollerini yürütmektedir.

   

 • İnovasyon, yeni ürün ve servis tasarımı,…
  EMEL ARSEVEN

  EMEL ARSEVEN

  Akbank, Dijital Bankacılık Bölüm Başkanı

  İnovasyon, yeni ürün ve servis tasarımı, satış / pazarlama pozisyonlarında 20 yıl deneyime sahip Emel Arseven Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Sabancı Üniversitesi MBA mezunu. Akbank’ta farklı departmanlarda çalışan Emel Arseven 2019 yılından bu yana Dijital Bankacılık Bölümü’nde Bölüm Başkanı olarak çalışıyor.

 • Burçak Ünsal, New York ve İstanbul Barolarına…
  AV. BURÇAK ÜNSAL

  AV. BURÇAK ÜNSAL

  İstanbul & New York Baroları

  Burçak Ünsal, New York ve İstanbul Barolarına kayıtlı bir avukat olup, Avrupa Patent Enstitüsü ve Türk Patent Enstitüsü patent ve marka vekilidir.

   

  Ünsal, aralarında dünyanın en önde gelen teknoloji, iletişim, ulaşım, savunma, finans ve ticaret şirketlerinin de bulunduğu sektörlerinin lideri konumundaki birçok şirketin hukuk müşavirliğini ve temsilciliğini yapmıştır veya yapmaktadır.

   

  Çalışmalarını bilgi teknolojileri, yaşam bilimleri, telekomünikasyon ve şirketler hukuku üzerine yoğunlaştıran Ünsal, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek blockchain kuluçka merkezi olan Inkube’un kurucu ortaklarındandır.

  Ünsal, Baker Botts, DLA Piper ve Kobayashi Todo gibi hukuk şirketlerinde Washington DC, Tokyo, Londra ve İstanbul’da avukatlık yapmıştır.

  Ünsal’ın, Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nden ve University of Virginia Law School’dan yüksek lisans dereceleri vardır.

  Boğaziçi Üniversitesi Bilgi Sistemleri Araştırma Merkezi üyesi olan Ünsal’ın, aralarında ABD Kongre Kütüphanesi tarafından da yayımlanmış çalışmaları vardır.

 • Yaman Alpata is growth-focused, disruptive…
  YAMAN ALPATA

  YAMAN ALPATA

  Aliexpress, Ülke Müdürü

  Yaman Alpata is growth-focused, disruptive corporate entrepreneur with more than 15 years’ work experience in successfully building new businesses, forming partnerships and creating new revenue streams in digital ecosystems. He graduated from Alman Lisesi in 1998 and Boğaziçi University in 2002 with a major in Economics. After starting his career at Deloitte as a consultant, he worked for Turkcell, Dogan Holding and Turk Telekom, Turkey’s top companies, mainly in marketing and business development. As a corporate entrepreneur, Yaman assumed leadership roles at the foundation and later development of leading brands such as Iddaa, Nesine, D-Smart and Tivibu.

  Later, he overtook senior roles in Turkey’s booming ecommerce ecosystem in Trendyol and Hepsiburada. Yaman lead Turkey’s first major Black Friday campaign “Efsane Cuma” in 2016 which was a milestone in Turkish e-commerce history and launched the cross border e-commerce initiative for Hepsiburada.

   

  In 2019, Yaman moved to China upon a job offer from Alibaba Group, He is now based in Hangzhou, at the Alibaba Group Headquarters, heading the globalization of AliExpress for Turkey and Middle East region.

   

  Yaman speaks English and German fluently, started learning Chinese, is married and has one daughter.

 • MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi &…
  ÇAĞANUR ATAY UÇTU

  ÇAĞANUR ATAY UÇTU

  MediaMarkt Türkiye, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü

  MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi & Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu, çok kanallı entegre pazarlama fonksiyonları doğrultusunda markanın tüm iç, dış ve kurumsal iletişim faaliyetlerini yönetiyor. Entegre pazarlama iletişimi, dijital pazarlama, CRM ve müşteri deneyimi yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu ve Orta Doğu Teknik ve Galatasaray Üniversitelerinde yüksek lisans yaptı. Anadolu Hayat Emeklilik ve HSBC Türkiye’de çeşitli pazarlama pozisyonlarından sonra 2013 Temmuz ayında MediaMarkt Türkiye’ye katıldı. Müşteri odaklı dönüşüm ve dijitelleşme konularında birçok projeye liderlik eden Atay Uçtu, çeşitli ödüllü projelerin yanı sıra 2018 yılında “Fark Yaratan Kadın Pazarlama Lideri” seçildi ve Fortune ve Capital dergilerinde “Türkiye’nin En Etkili 50 Pazarlama Lideri” olarak ödüllendirildi.

 • Yakup Bayrak, Lycee Saint Joseph sonrasında…
  YAKUP BAYRAK

  YAKUP BAYRAK

  Girişimci, Sistem Tasarımcısı

  Yakup Bayrak, Lycee Saint Joseph sonrasında Boğaziçi Üniversitesi’nde Yüksek Öğrenimini tamamladı. Türkiye’nin ilk internet girişimlerinden Akampus.com ile başladığı profesyonel kariyerini, dijital dünyada geçirdiği 14 yılı aşkın süre içinde, Pure New Media ve Bilge Adam gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimleri ile zenginleştirdi. 2009 yılında ilk girişimi KeyFruit’u kurduktan sonra girişmeye doyamadı ve 2013’te tasarım stüdyosu SHERPA’yı, peşi sıra Türkiye’nin ilk Growth Hacking girişimi DAM Growth Hackers, terzi işi workshoplar tasarlayan Dijital Stüdyo’yu, girişimci dostu girişim Ciz.io’yu ve Türkiye’nin deneyim tasarımı alanındaki ilk topluluk portalı SHERPA Blog’u kurdu.

  2 çocuk babası olan Yakup’un tek ve kocaman bir ideali var: “İlham kaynağı olacak hikayelere hayat verecek insanları, ortak amaçlar etrafında toplayabilmek”

   

 • ZZGTech Conversational Commerce şirketide kurucu…
  DORUK USLU

  DORUK USLU

  ZZGTech, Kurucu ve Sefamerve, Danışma Kurulu Üyesi

  ZZGTech Conversational Commerce şirketide kurucu olan Doruk Uslu.  Startuplardan, halka açık şirketlere kadar çeşitli boyulardaki teknoloji şirketlerinde kurucu ve yönetici olarak görev almıştır.

  ZZGTech dışında şuan  Türkiye’de Dikey Pazaryeri ve Amerika’da bir E-bike şirketinde yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Girişimcilik hayatına başlamadan önce Deloitte Consulting şirketinde İsviçre ve Türkiyede Danışman alan Doruk Uslu Istanbul Üniversitesi’den Bilgisayar Mühendisliği ve Koç Üniversitesinden MBA derecelerine sahiptir.

 • 1985’te doğdu. Lise eğitimini Hüseyin Avni…
  BATUHAN GÜLTAKAN

  BATUHAN GÜLTAKAN

  GetirYemek, CEO

  1985’te doğdu. Lise eğitimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamladıı Lisans eğitimini Marmara Üniversitesine Almanca İşletme Enformatiği Bölümünde tamamladı ve üzerinde Sabancı Üniversitesinde MBA yaptı.

  MBA eğitimi sırasında Part-Time stajyer olarak başladığı Coca-Cola Company Türkiye kariyerini 6 sene boyunca sürdürdü. Bu sene zarfında Fanta, Coca-Cola, Coca-Cola Zero ve Coca-Cola Light markalarından sorumluydu.

  2015’in sonunda içindeki girişimcinin sesini dinleyerek start-up dünyasına keskin bir geçiş yaptı ve Getir ekibine katıldı. Haziran 2016 itibariyla Getir’de Pazarlama ve Büyümeden sorumlu direktör olarak görev yaptı. Ağustos 2019 itibariyle GetirYemek CEO’su görevini üstlenmektedir.

 • 2006 yılında ODTÜ İstatistik Bölümü’nden…
  MUSTAFA DALCI

  MUSTAFA DALCI

  Userspots, Kurucu

  2006 yılında ODTÜ İstatistik Bölümü’nden mezun olup ODTÜ Bilgi İşlem’de Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2008 yılında firmalara göz izleme testi ile kullanılabilirlik testi hizmeti sunan Userspots’u kurdu. 2011 yılında Etkilab A.Ş. olarak şirketleşen Userspots’da, kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik servisleriyle, firmaların kullanıcı dostu arayüzler oluşturmasına yardım etmektedir. Görme engellilerin online sosyal hayata katılımını artırmak amacıyla oluşturduğu Erişilebilir Web Projesi ile 2010 yılında Bilgi Genç Sosyal Girişimciler ödülünü almıştır. 2011 yılında TOYP’un düzenlediği yarışmada Türkiye’nin en başarılı 10 genci arasında yer almıştır.

 • Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden…
  EVRİM ERSOY

  EVRİM ERSOY

  Userspots, Managing Partner

  Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra 15 yılı aşkın süre telekom ve bankacılık sektörlerinde pazarlama odağında çalıştı. Profesyonel kariyerine PwC’da başlayan Ersoy; sırasıyla Turkcell, UPS, Doğuş Otomotiv, Garanti Ödeme Sistemleri, 4Play, Ethnogram ve Garanti Bankası’nda görev aldı. 2017 yılından beri Yönetici Ortağı olduğu Userspots’da Müşteri İlişkileri ve Pazarlama fonksiyonlarından sorumlu olarak yer alıyor.

 • Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik…
  GAYE ÖR

  GAYE ÖR

  Wirecard, Ürün Müdürü

  Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik bölümünden mezun Gaye Ör, e-ticaret ve fintech sektöründe 15 yıllık deneyime sahiptir. Garanti Ödeme Sistemleri, Bankalararası Kart Merkezi, PayPal ve PayU’da çalışan Ör, Türkiye’nin ilk üye işyeri web sitesi, ilk online ön ödemeli kart satışı, BKM Express lansmanı gibi projeleri yürütmenin yanı sıra Paracard marka değişimini gerçekleştirdi. 2019 yılından bu yana Wirecard Ürün Direktörlüğü görevini yürüten Ör, çeşitli dergilere yazı yazmanın yanı sıra E-ticaretin Kara Kutusu adında bir kitap yazmıştır.

 • İstanbul Marmara Üniversitesi Tekstil Mezunu.…
  MUSTAFA KEMAL TEMEL

  MUSTAFA KEMAL TEMEL

  Ziylan Group; E-ticaret Pazarlama Direktörü

  İstanbul Marmara Üniversitesi Tekstil Mezunu. AlternatifBank, Koçbank ve Yapıkredi bankalarında kredi kartları ve internet bankacılığı & Fraud; depertmanında görev aldı. Teknoloji Holding bünyesinde 4 farklı projede Operasyon ve İş geliştirme yöneticiliğini yürüttü. Trendyol.com ve Modagram.com Online Marketing Director görevini 4,5 yıl sürdürdükten sonra Hürriyet E-Business Marketing Coordinator görevini üstlendi. 3 yıllık süre sonrasında Adquality global performans ajansında Adwords, Analytics gibi konularında eğitimler verdi. Aralık 2017 tarihi itibari ile Ziylan group altında yer alan Flo.com.tr, instreet.com.trninewest.com.tr projelerin E-Commerce Marketing Director olarak görevini devam ettiriyor.

 • Görkem Yeğin Mert, Sorbonne’da İletişim…
  GÖRKEM YEĞİN MERT

  GÖRKEM YEĞİN MERT

  Facebook, Creative Strategist

  Görkem Yeğin Mert, Sorbonne’da İletişim Bölümünde eğitim aldıktan sonra reklam hayatına Rafineri’de yazar olarak başladı. 26 yaşında Rafineri’de grup başkanı olan Yeğin, sonrasında 4129 ve Tribal Worldwide İstanbul ajanslarında yaratıcı grup başkanı olarak kariyerine devam etti. Reklam ajansı hayatının son 3.5 yılında, 4129Grey’de Kreatif Direktör olarak görev yaptı. Kariyeri boyunca yerel ve global 50’den fazla markaya hizmet veren Yeğin, Uluslararası Af Örgütü ve Darüşşafaka gibi sivil toplum örgütlerinin sosyal sorumluluk kampanyalarında da çalıştı.

  Görkem Yeğin Mert, şimdi Facebook Creative Shop’ta Creative Strategist olarak görev yapıyor, yaratıcı ajansların ve markaların Facebook platformlarında yaratıcı ve efektif kampanyaları hayata geçirmelerine ve insanları iyi amaçlar için bir araya getiren iyi fikirlere destek oluyor.

  Farklı kategorilerde 70’ten fazla yerli ve yabancı ödülü bulunan Görkem Yeğin Mert, Altın Effie ve Cannes Altın Aslan’ın da sahibi.

 • (D.1982): Üniversite eğitimini Celal Bayar…
  AYKUT BASKIN

  AYKUT BASKIN

  N11.com, Business Partner Training Manager

  (D.1982): Üniversite eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümünde tamamlamıştır.

  Mezun olduğu tarihe kadar yarı zamanlı olarak pazarlama ve dijital reklam sorumlusu pozisyonlarında görev alan Aykut Baskın, 2010 yılında Netsis şirketler grubunun bünyesinde bulunan Genport Bilişim A.Ş.’de E-ticaret Uzmanı olarak çalışmıştır. Bu süre boyunca 100’ün üzerinde  E-ticaret projelerinde bulunmuş ve dijital reklamları yönetmiştir. Uğur Grup, Adopen, Ekici Peynir firmaları için B2B projelerinde yer almıştır. 2012-2014 yılları arasında Metalfrio Solutions firmasında E-ticaret Sorumlusu olarak çalışmıştır. Şenocak markasının B2C projesini hayata geçirip, tüm süreçlerini yönetmiştir.
  2014 Şubat ayında n11.com Ege Bölge Satış Yöneticisi olarak görevine başlamış n11.com İş Ortakları Eğitim Müdürü olarak devam etmektedir.

 • Ayberk is Vertical Product & Performance Lead…
  AYBERK DEMİRCİ

  AYBERK DEMİRCİ

  Facebook, Vertical Product & Performance Lead

  Ayberk is Vertical Product & Performance Lead at Facebook where he leads product and performance aligned with strategies of the Facebook ecosystem. He focuses on real digital transformation for various verticals. He graduated from Yeditepe University with High Honor degree in MIS and also finished his MBA with an Honor degree as well. Prior to Facebook, Ayberk was Programmatic Manager of Akbank where he deeply dived into programmatic and performance marketing, DMP, DSP, and Audience Platforms management from tech level to all aspects based on web/mobile analytics. He is also former Business Development Manager of Performics and had experience in martech and whole digital marketing channels mainly based on omnichannel ecosystem development.

 • Kubilay, Facebook'ta Pazarlama Bilimi İş…
  KUBİLAY ÖZDOĞAN

  KUBİLAY ÖZDOĞAN

  Facebook, Marketing Science Partner

  Kubilay, Facebook’ta Pazarlama Bilimi İş Ortağıdır ve reklamcıların ölçüm stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden aldı. Facebook’a katılmadan önce Google İstanbul ofisinde 3 yıl Analitik Danışman olarak çalıştı. Ayrıca 6 yıl İş Zekası ve Proje Yönetimi üzerine çalıştı.

 • Candaş Gültekin, Teknoloji, Telekomünikasyon…
  CANDAŞ GÜLTEKİN

  CANDAŞ GÜLTEKİN

  Facebook, Vertical Lead, Ecommerce & Travel

  Candaş Gültekin, Teknoloji, Telekomünikasyon ve Auto Verticals ürünlerini kapsayan bir ürün lideridir. Facebook’a katılmadan önce, Avrupa, Ortadoğu ve Asya’da 5 ülke için programmatic, LinkedIn ve Foursquare reklamları sunan Adcolony reklam operasyonları ekibine liderlik ediyordu. Candaş ayrıca 3 yılını bir ürün müdürü olarak geçirdi ve Adcolony için şirket içi ad-tech platformunun geliştirilmesine liderlik etti. Lisans derecesini, Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden almıştır.

 • Volkan is the Client Solutions Lead for the…
  VOLKAN ŞATIRTAV

  VOLKAN ŞATIRTAV

  Facebook, Vertical Solutions Lead, Ecommerce

  Volkan is the Client Solutions Lead for the Ecommerce Vertical in Turkey. He helps Ecomm clients shape their brand and performance strategy on Facebook using his strong Analytical & Technical skills. He has a Bachhelor degree in Computer Engineering from Bilkent University and MS degree in Computer Science from Northeastern University. Prior to Facebook, Volkan was working as the Head of Technical Solutions MEA/RU/EE over 5 years. He loves mixing his tech skills with digital marketing.

 • 1983 İzmir doğumlu olan Doruk Yılmaz Bornova…
  DORUK YILMAZ

  DORUK YILMAZ

  Facebook, EMEA Business Education Partner

  1983 İzmir doğumlu olan Doruk Yılmaz Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Ekonomi bölümünü burslu olarak bitirdi. Türkiye’nin en büyük reklam verenlerinden Unilever (2007-2011), Turkcell (2011-2017) ve Coca-Cola Company’de (2017-2018) çeşitli kademelerde marka pazarlama ve dijital iletişim alanlarında yöneticilik yaptı. Kariyeri boyunca prodüksiyonu 0’dan yapılmış 100’den fazla entegre pazarlama kampanyası, Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon yatırımı ve lansmanlarindan biri olan 4.5G boyunca Turkcell’de marka iletişim liderliğini yürüttü. Oxford Üniversitesi Said Business School’da Strateji ve Inovasyon yüksek lisans programından yeni mezun olan Doruk Yılmaz Facebook’ta EMEA Bölgesinde Is Eğitimleri Partneri olarak çalışıyor. Ajansların, markaların ve sivil toplum kuruluşlarının Facebook ailesine ait uygulama ve hizmetlerinin pazarlama kampanyalarında daha efektif kullanılması için eğitimler veriyor ve dizayn ediyor.

 • Cenk Çiğdemli, 1989 yılında İstanbul’da…
  CENK ÇİĞDEMLİ

  CENK ÇİĞDEMLİ

  Ticimax, CEO

  Cenk Çiğdemli, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Kadıköy Anadolu Meslek Lisesinde  Bilgisayar eğitimine devam ederken Lise ikinci sınıfta Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.’yi kurdu. 2008’de İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü kazandı ve bu bölümü okumaya devam etti. Ticimax 8.000’den fazla müşterisine, 80’in üzerinde çalışanıyla birlikte Türkiye ve Dünyanın çeşitli yerlerindeki müşterilerine e-ticaret ve e-ihracat altyapısı hizmeti vermektedir.

 • 2015 senesinde Akdeniz Üniversitesi İletişim…
  GÜLFEM ALÇELİK

  GÜLFEM ALÇELİK

  Modanisa; Dİgital Marketing Team Leader

  2015 senesinde Akdeniz Üniversitesi İletişim fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarında Hürriyet gazetesi ve Hepsiburada.com’da Pazarlama departmanlarında staj yaptım. Mezun olduktan sonra 8 ay Clickteller dijital pazarlama ajansında çalışma hayatına başladım. Çalıştığım süre boyunca performans pazarlama ve SEO hizmetleri özelinde farklı sektörlerden markalar ile çalışma imkanı buldum.  2016 senesinde ise uzman yardımcısı olarak Modanisa.com’da çalışmaya başladım. 5 senedir  çalıştığım Modanisa.com’da Digital Marketing Team Leader olarak görevime devam ediyorum.

 • SABRİCAN ZAİM

  SABRİCAN ZAİM

  Paymes, Kurucu Ortağı

 • 2017 yılında İTÜ Endüstri Mühendisliği…
  GAMZE GÜL SALİH

  GAMZE GÜL SALİH

  Çiçeksepeti; Digital Growth Specialist

  2017 yılında İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olup ÇiçekSepeti Digital Growth ekibinde çalışmaya başladı. Globalde LolaFlora markası ile başta Meksika olmak üzere pek çok farklı ülkede aktif operasyonu olan ÇiçekSepeti’nin performans odaklı pazarlama çalışmalarında yer almaktadır.

 • Melis is an account manager in Turkey - GBG…
  MELİS SEMERCİ

  MELİS SEMERCİ

  Facebook, Account Manager

  Melis is an account manager in Turkey – GBG Scaled team helping advertisers to build a strong digital marketing strategy on Facebook and implement the strategy successfully. Prior to Facebook, Melis worked at Garanti Bank Payment Systems that offers credit cards, POS machines, and other payment facilities to its clients, and worked at the biggest e-commerce companies in Turkey; Hepsiburada.com and Trendyol.com as a marketing specialist.

 • Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik…
  GİZEM ÇELENK ALTAY

  GİZEM ÇELENK ALTAY

  Trendyol, Digital Marketing Executive

  Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. 2015 yılından beri Trendyol Digital Marketing ekibinde, şu an Digital Marketing Executive olarak devam ediyor.

Program

Programı indirmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.