Brand Week 2015

2015 yılında üçüncü kez düzenlenen Brand Week Istanbul'da 13 farklı ülkeden yaklaşık 150 konuşmacı sahne aldı.2015'te sahne alan konuşmacılar
Brand Week Istanbul'un alametifarikalarından birisi haline gelen Marka İkonları Yürüyüşü'ne 2015 yılında 24 maskot katıldı.Galeri: Marka İkonları Yürüyüşü 2015
Brand Week Istanbul'un yoğun içeriğini Marketing Day, Creativity Day, Digital Day ve Brand Academy Day bölümleri altında farklı günlerde ele alabilmek için 8 paralel oturum düzenlendi.
Brand Week Istanbul 2015 süresince farklı temalara sahip 3 sergi seçkin izleyicilerinin karşısına çıktı.
Sadece yaratıcı değil, aynı zamanda etkili de olan işlerin ödüllendirildiği Felis, Brand Week Istanbul 2015'te 10'uncu yaşını kutladı. Ayrıca, ülkemiz tüketicilerinin aşkla bağlı oldukları markaları onurlandıran Lovemarks ödülleri ve iş dünyasındaki başarılı kadınları onurlandıran Women to Watch ödülleri de etkinlikte sahiplerini buldu.
Etkinlik bir hafta boyunca toplamda 14 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinlik 2015, farklı salon ve mekanlarda toplam 5200 m2 alana yayıldı.
Pazarlama iletişiminin tüm paydaşlarını üçüncü kez biraraya getiren Brand Week Istanbul katılımcılarını 6 farklı networking toplantısı ile buluşturdu.
Her birisi kendi alanının lideri olarak görülen 8 farklı yazar tüm etkinlik boyunca referans kaynağı kitaplarını Brand Week Istanbul ziyaretçileri için imzaladı.
Tüm etkinlik boyunca 24 röportaj gerçekleştirildi.